www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 7 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
«Злагода в сім’ї – добробут у державі»
Версія для друку Написати листа
«Злагода в сім’ї – добробут у державі»

Кохання – це частинка душі, переповнена неописаним щастям та насолодою, коли обіцяєш кохати у горі та радості, назавжди. І ваше взаємне кохання стає ніби маленьким магнітиком, який буде підтримувати вашу невпинну тягу один до одного через все життя. Закохані завжди мають спільні плани та мрії. Вони будують спільне майбутнє: придбання першого будинку або авто, народження дитини, професіональні злети. І це правда, що серце відчуває те, що розум ніколи не усвідомить. Але розум спроможний показати серцю, який шлях обрати, щоб відчути те саме нездоланне бажання жити та ділити це життя з коханою людиною.
Слова «Вітаємо Вас – Ви стали молодим подружжям!», - започатковують народження молодої сім'ї, коли двоє людей роблять перші кроки до створення союзу, який ґрунтується на щирості почуттів, дружбі двох сердець, вірі в спільне майбутнє, вірності одне одному та звичайно ж безмежній любові. Це пора найважливішого вибору та відповідальності в їхньому житті.
Наприкінці червня зазвучав Марш Мендельсону в серцях молодят, які вирішили одружитися, створити сім’ю та стати на спільний рушник. На передодні Дня молоді та Дня конституції України, в рамках районної соціальної акції «Злагода в сім’ї – добробут у державі» Криворізького районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, найщиріші привітання отримали пари, які вступили до шлюбу.
Під час районних урочистостей, на згадку про цей незабутній день, від імені заступника голови Криворізької районної державної адміністрації С.Л. Сінєльнік молодим сім’ям були вручені подарунки. Гучними оплесками вітали молоді сім’ї Криворіжжя, бажаючи миру та процвітання українській родині!Ольга Серьожкіна
Директор Криворізького районного
центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор