www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 9 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
ДніпроОДА реконструює опорну школу в Миколаївці – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Світлі коридори, яскраві просторі спальні та ігрові. У Миколаївській опорній школі в розпалі – осучаснення приміщення для дошкільнят. Малечі відвели ціле крило величезної будівлі. Роботи – вже на стадії завершення. На першому поверсі облаштують і інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Для дітей Дніпропетровщини створюємо сучасний освітній простір. Таке завдання Президента України Петра Порошенка. Одночасно реконструюємо понад 30 опорних і основних шкіл. У розпалі – і капремонт Миколаївської опорної школи. Зараз готуємо до відкриття крило для дошкільнят, згодом приведемо до ладу основне приміщення закладу», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Величезну будівлю школи в селі Миколаївка Новомосковського району звели півстоліття тому. З тих пір – жодного капремонту. У 90-ті сільського населення поменшало, і крило початкової школи тривалий час не використовували. Приміщення стояло занедбаним.

Зараз люди повертаються до села, і місцеві дитсадки переповнені. Тож вирішили осучаснити крило місцевої школи й відкрити там групи дошкільнят-п’ятирічок, зазначила директор Миколаївської опорної школи Надія Антоненко.

«Дітки зможуть здобувати дошкільну освіту в сучасних комфортних умовах. Мешканці Миколаївки вже не дочекаються того дня, коли приведуть своїх малюків у світлі просторі ігрові та спальні», – додала вона.

Нині двоповерхове крило будівлі – вже із новими покрівлею та вікнами. Підрядники утеплили фасад. Наразі його обкладають кольоровою плиткою.

Всередині вже замінили всі комунікації. Нині у розпалі – оздоблення стін, підготовка стелі та підлоги. На 2-му поверсі – майже готові коридори. У спальнях та ігрових ремонтники клеять яскраві шпалери.

В осучасненому приміщенні розташують три групи дошкільнят-п’ятирічок. Малеча матиме актову залу, кімнату для індивідуальних занять та ігротеку. На першому поверсі облаштують інклюзивно-ресурсний центр – для особливих маленьких мешканців Новомосковського району.

Вже закупили сучасні меблі, постільну білизну, килими в ігрові та обладнання для кухні й пральні.

Кортить піти до дитсадка трирічному Дмитрику Милокостенку. Та поки що хлопчик тільки позиркує на частину будівлі школи, яку осучаснюють. Дмитрик прийшов разом із мамою – зустрічати після уроків старшу сестричку.

«Це дуже чудово, що для дітей створюють такі гарні умови, – поділилася мама Дмитрика, мешканка Миколаївки Тетяна Милокостенко. – Плануємо вже наступного року віддати синочка до дитсадка. А коли Дмитрику виповниться п’ять, обов’язково приведемо його до цієї школи. Малеча дуже полюбляє все нове та гарне!».

Згодом приведуть до ладу і основне приміщення школи.

Завершити капремонт планують до кінця 2019 року.

У Миколаївській опорній школі – майже 300 учнів. Це мешканці Миколаївки та декількох навколишніх сіл.

У Миколаївській опорній школі осучаснюють крило для дошкільнят

Вже замінили покрівлю,..

..вікна,..

..утеплили фасад

Зараз фасад облаштовують кольоровою плиткою

«Дітки зможуть здобувати дошкільну освіту в сучасних комфортних умовах», – Надія Антоненко

Всередині вже замінили всі комунікації

Нині у розпалі – оздоблювальні роботи

Ремонтники готують стіни

Коридори на 2-му поверсі – майже готові

Вже клеять шпалери

Будуть просторі ігрові..

..та спальні

В осучасненому приміщенні розташують три групи дошкільнят-п’ятирічок

Не дочекається відкриття нових груп родина Милокостенків

«Це дуже чудово, що для дітей створюють такі гарні умови», – Тетяна Милокостенко

Приведуть до ладу і основне приміщення школи

У Миколаївській опорній школі – майже 300 учнів,..

..мешканців Миколаївки та декількох навколишніх сіл
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTLB77S.jpg