www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 27 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Відбулася чергова нарада першого заступника голови Криворізької райдержадміністрації С.Л. Сінєльнік з керівниками закладів соціальної сфери району
Версія для друку Написати листа
10.01.2017 року відбулася чергова нарада першого заступника голови Криворізької райдержадміністрації С.Л. Сінєльнік з керівниками закладів соціальної сфери району

Щотижнева робоча оперативна нарада з керівниками закладів соціальної сфери району розпочалася з обговорення плану взаємодії відділів та закладів району щодо проведення низки заходів присвячених знаменним та пам’ятним датам, та моніторинг Новорічних та Різдвяних свят. У нараді взяли участь начальник служби у справах дітей Пульчева Н.Г., начальник управління соціального захисту населення Гунько В.В., начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Лазарєва С.П., директор центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді Лішина О.М., начальник відділу освіти Литвиненко Н.О., директор територіального центру соціального обслуговування населення Брайченко Л.О., в.о. завідувача сектору сім’ї та молоді Осьмак В.М. та голова Товариства Червоного Хреста в Криворізькому районі Матірка М.Г.

Перший заступник голови Криворізької райдержадміністрації Сінєльник С.Л. подякувала всім присутнім за підготовку та проведення заходів по Криворізькому району до Новорічних та Різдвяних свят, а також для знайомства та співпраці надала слово голові Товариства Червоного Хреста в Криворізькому районі Матірці Марині Григорівні.

Товариство Червоного Хреста в Криворізькому районі на сьогоднішній день розгортає діяльність в декількох напрямках, серед яких надання допомоги у вигляді одягу, продуктів харчування, миючих засобів, предметів гігієни. Продуктові набори формуються за рахунок надходжень благодійних внесків шляхом придбання марок Товариства Червоного Хреста. Такі набори вже отримали дві родини з Криворізького району. При підтримці відділу освіти планують провести навчання для школярів та педагогічного колективу основам надання першої медичної допомоги. Для забезпечення безхатченків та нужденних створено банк одягу, який постійно оновлюється.

Начальник управління соціального захисту населення Гунько В.В. доповнила, що в управлінні є такі категорії, які потребують додаткової підтримки з боку Товариства Червоного Хреста. Також Валентина Василівна доповіла про завершення підготовки річного звіту управління. Робота управління продовжується в режимі надання субсидій, виплат допомоги ВПО та розробці кошторисів по соцкатегоріям. Центр допомоги АТО при управлінні буде приймати відвідувачів у 15 кабінеті на 2 поверсі.

Начальник відділу освіти Литвиненко Н.О. прозвітувала щодо проведення Новорічних та Різдвяних заходів по школам та дошкільним навчальним закладам району. На даний момент відбувається моніторинг та аналіз проведених заходів з наданням методичної допомоги педпрацівникам.

Директор центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді Лішина О.М. доповіла про повне охоплення по територіям сільських та селищних рад пільгових категорій новорічними подарунками. Також центр розробляє буклет для воїнів АТО з необхідною короткою інформацією та адресами для звернень.

Пульчева Н.Г. доповіла, що служба у справах дітей працює над упорядкуванням архівних справ служби, та оформлює належним чином звіт за рік на область. На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 08 грудня 2016 року № Р-522/0/56-16 «Про проведення в Криворізькому районі новорічних та різдвяних свят» службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з Криворізьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за співпраці керівництва Криворізького державного театру ім. Т.Г.Шевченка, 05 січня 2017 року проведено відвідування благодійної театральної вистави 50 дітьми облікових та пільгових категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей з обмеженими можливостями, дітей з родин вимушених переселенців, дітей учасників АТО зі шкіл Криворізького району

Під керівництвом начальника відділу культури, туризму, національностей та релігій Лазарєвої С.П. спільно з будинками культури, клубами, сільськими та селищними бібліотеками проведено низку Новорічних та Різдвяних заходів для мешканців сільських та селищних рад по району. Моніторинг проведено, надано методичну допомогу працівникам культури та бібліотекам. Відділ працює над зведенням інформації, отриманої від директорів будинків культури в загальний звіт на область. Продовжується робота щодо підписання договору оренди Лозуватського сільського будинку культури, підготовці кошторису для пошиття костюмів на аматорські колективи. До опалення в цьому місяці підключено Червоненській сільський будинок культури. Також продовжується робота по курганам, які внесені до місцевого реєстру.

В планах відділу підготовка проведення в бібліотеках заходів до Дня Соборності України та пам’яті Героїв Крут.

В.о. завідувача сектору сім’ї та молоді Осьмак В.М. доповіла про роботу сектору за тиждень, планування роботи на наступний тиждень. Спільно з молодіжним виконкомом Криворізького району 13 січня заплановано проведення Різдвяних привітань по всім структурним підрозділам Криворізької райдержадміністрації.

Директор територіального центру соціального обслуговування населення Брайченко Л.О. звернулася до присутніх з проханням посприяти в відвідування занять університету третього віку, які відбуваються на базі будинків культури та бібліотеках. На лютий місяць заплановано роботу мобільного соціального офісу з надання роз’яснювальної допомоги з будь яких питань, які турбуватимуть мешканців Криворізького району.

В кінці наради підсумували попередній план заходів, відповідальних виконавців та організаційні моменти. За результатами наради надано відповідні доручення.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор