www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 7 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Університет ІІІ віку в с.Надеждівка.
Версія для друку Написати листа
Університет ІІІ віку в с.Надеждівка.

Територільний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району продовжує надання соціально-педагогічної послуги в «Університеті ІІІ віку». Так, 27 червня в с.Надеждівка пройшло заняття на тему: «Фрукти та овочі – незмінне джерело вітамінів та мінералів».

Літо – час природньої вітамінізації. Купити фрукти та городину - не проблема: дари садів та полів продають і в супермаркетах, і на офіційних ринках, і з землі торгують зі свого городу.

Старіння – це процес окислення, а вживання в їжу антиоксидантів дозволяє уповільнити цей процес, а значить і старіння нашого організму. Крім того вони попереджують розвиток різних захворювань. В овочах та фруктах міститься велика кількість антиоксидантів, але вони залишаються активними лише протягом декількох годин, потім гинуть. Тому вживати їх потрібно регулярно. Щоденно вживаючи свіжі овочі та фрукти, ми отримуємо необхідну кількість вітамінів А, С, Е, В1, В2, В6, К, РР. Крім того багато заліза, калію, магнію, кальцію, фосфору та інших мікроелементів. Завдяки цим речовинам відбуваються процеси кровотворення, зміцнюється імунітет, забезпечується нормальна діяльність всіх органів та систем. Для того щоб організм отримав повноцінну дозу усіх необхідних йому речовин протягом дня слід вживати принаймні 5 порцій фруктів та овочів. Наразі поспіла шовковиця, абрикоси, огірки, петрушка, цибулька. Враховуючи, що всі присутні мають свої городину тож не лінуймося споживати овочі та фрукти. Це сповільнить процес старіння і збереже Вашу красу та здоров’я.

Захід пройшов в теплій і душевній атмосфері. Наш «Університет Ш віку» можна назвати –Університетом мудрості.
Освіта літніх людей в університеті – це допомога з користю проводити вільний час, отримати додаткові знання, можливість ділитися своїми, розширити коло спілкування та інтересів, це активне дозвілля.
Кожен раз підопічні з нетерпінням чекають наступної зустрічі.


Директор
територіального центру Л.О.Брайченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор