www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 17 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
І знову підтоплення…
Версія для друку Написати листа

Станом на початок березня нинішнього року практично вся територія Радушненської селищної ради потерпає від підтоплення, як приватні володіння, так і об’єкти соціальної сфери (школа, амбулаторія та дитячий садок, магазини тощо). Після надмірних опадів у сезон паводків постійно надходять скарги на підтоплення чи його загрозу від населення та керівників закладів та установ.
Зокрема, важливим об’єк­том селищної інфраструктури є місцева школа з її бомбосховищем, що обладнане у підвальному приміщенні. Через підтоплення немає можливості провести в ньому ремонтні роботи, і, не дай, Боже, в разі потреби не буде змоги використати дане приміщення за його прямим призначенням. Крім того, в результаті постійного підтоплення будівля школи має просадкові тріщини.
Така ж проблема є і з приміщенням Радушненської амбулаторії, та викликає занепокоєння подальший стан кладовища та житлових будинків селища.
При візуальному обстеженні дренажної системи спостерігається наступне: скидні канали та лоткова мережа не виконують своїх функцій через замулення та рослинність, що буйно вкриває територію дренажної системи. Місцями також мають місце стихійні звалища сміття, що взагалі недопустимо в зоні водосховища, яке є джерелом питної води і для селища, і для міста Кривого Рогу.
З огляду на такий стан справ з дренажною системою на території Радушненської селищної ради, після проведення ряду спільних нарад з представниками проектної організації, керівниками підприємств та депутатського корпусу районна рада порушила клопотання перед головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації В.М. Резніченком та начальником департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Р.О. Стрільцом щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації і на виконання ремонтних та відновлювальних робіт з обласного бюджету.
Сподіваємось, що обласна влада сприятиме у вирішенні даної соціально важливої проблеми.


Світлана Стрижко,
інспектор загального
відділу райради.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор