www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
У Дніпрі стартував другий Міжнародний економічний форум – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У Дніпрі відкрився другий Міжнародний економічний форум. Протягом двох днів учасники масштабної зустрічі говоритимуть про рецепти успіху для бізнесу, економічний прорив країни, інновації та реформи. Аби поділитися досвідом та знайти нові ділові контакти на DEF вже зібралося більше тисячі підприємців, банкірів, економістів, інвесторів. На форум приїхали учасники з понад 30 країн світу.


«Розвиток підприємництва – це нові робочі місця та надходження до бюджету, а отже – процвітання області та всієї країни. Аби вести власну справу на Дніпропетровщині було безпечно та комфортно, створюємо в регіоні сприятливий бізнес-клімат. Таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко, – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Масштабний Міжнародний економічний форум проводимо в області вже вдруге. Це майданчик для того, аби отримати корисні знання та знайти нових ділових партнерів».

Дводенний форум стартував в культурно-діловому центрі «Менора».

«Чотири роки тому лише 25% українського експорту було направлено на ринок ЄС, а вже сьогодні – 42%. Ми даємо слово, що завжди будемо з вами на шляху до поглиблення демократизації, покращення економіки. Вважаємо, що найкращий спосіб розкрити потенціал України – дати можливість їй інтегруватися у ринок ЄС. Ми з вами. Впевнений, що на форумі на нас чекає плідна дискусія з представниками влади, бізнесу, громадськості. Якщо будемо працювати спільно, то вже скоро матимемо процвітаючий регіон – Дніпропетровщину», – зазначив Голова представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі.

У перший день говоритимуть про рецепти національного успіху для України, перспективи економіки з точки зору бізнесу, взаємодію бізнесу і держави, інвестиції та реформи.

«Чеська Республіка сприймає Україну, як свого вже традиційного торговельно-економічного партнера. Маємо тут близько 220 представництв наших компаній. Товарообіг між країнами – майже 2 млрд євро на рік. Маємо на меті розвивати більш тісну співпрацю з регіонами. Саме тому зараз наша делегація на Дніпропетровщині. Бачимо великі можливості, зокрема в промисловості», зауважив заступник Міністра промисловості та торгівлі Чеської Республіки Їржі Гавлічек.

Другий день форуму – у Дніпропетровській облдержадміністрації. Йтиметься, зокрема, про Україну у світовій торгівлі, соціальне підприємництво та теорію ігор у бізнесі.

Загалом під час DEF-2018 пройде 40 дискусій, конференцій та семінарів.

«Розвиток країни можливий лише завдяки діалогу. Всіх з усіма – держави з бізнесом, бізнесу з громадськістю і так далі. А ще – завдяки сумісним зусиллям. Пишаємося, що сьогоднішній форум – найбільший регіональний захід в Україні, де народжуються нові ідеї. Підсумками минулого року, серед іншого, стало будівництво потужної сонячної електростанції та біогазової станції, – зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик. – Сподіваємось, що з форуму-2018 стартують нові інвестиційні проекти».

Форум збере 150 фахових спікерів та 50 інвесторів.

«Демонструємо, що всі ми можемо об’єднати зусилля, бо маємо спільну мотивацію – зробити життя наших громадян кращим. Головний чинник у цьому – це розвиток економіки. На сьогодні регіон дає 11% ВВП, а підприємства ефективно співпрацюють з європейцями», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Очікується, що за два дні Міжнародний економічний форум збере 2 тисячі учасників із різних країн світу.

У Дніпрі відкрився другий Міжнародний економічний форум

Учасники масштабної зустрічі говоритимуть про рецепти успіху для бізнесу, економічний прорив країни, інновації та реформи

«Підсумками минулорічного форуму, серед іншого, стало будівництво потужної сонячної електростанції та біогазової станції, – радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик. – Сподіваємось, що з форуму-2018 стартують нові інвестиційні проекти»

Вже зібралося більше тисячі підприємців, банкірів, економістів, інвесторів

«Впевнений, що на форумі на нас чекає плідна дискусія з представниками влади, бізнесу, громадськості. Якщо будемо працювати спільно, то вже скоро матимемо процвітаючий регіон – Дніпропетровщину», – Голова представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі

На форум приїхали учасники з понад 30 країн світу

«Маємо на меті розвивати більш тісну співпрацю з регіонами. Саме тому зараз наша делегація на Дніпропетровщині. Бачимо великі можливості, зокрема в промисловості», заступник Міністра промисловості та торгівлі Чеської Республіки Їржі Гавлічек

Очікується, що за два дні Міжнародний економічний форум збере 2 тисячі учасників із різних країн світу
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор