www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 9 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Відкрили сучасну школу робототехніки у Першотравенську – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Спроектувати робота, зібрати його, «дати завдання» – у новій школі робототехніки можна втілити будь-який політ інженерної фантазії. Саме такий осередок дитячої технічної творчості облаштувала Дніпропетровська облдержадміністрація у Першотравенську. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Сфера ІТ-технологій – передова галузь і локомотив сучасної економіки України. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. Стрімкий розвиток інженерії вимагає підготовки фахівців нового формату. Починати треба змалку. Тож у різних районах Дніпропетровщини в 2018-му облаштували декілька шкіл робототехніки. Там дітей долучають до високих технологій. Вони вчаться програмувати, а ще створюють пристрої, які застосовуватимуть на практиці», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Школу робототехніки Дніпропетровська облдержадміністрація облаштувала на першому поверсі Першотравенського центру дитячої творчості. Там – навчальний клас і лабораторія. Осучаснили приміщення й закупили необхідне обладнання.

«Школи робототехніки стануть важливою сходинкою для виховання інженерного мислення у підлітків. У майбутньому саме їм розвивати сферу високих технологій. Тож ми дуже вдячні обладміністрації за такі чудові умови, створені для розвитку наших дітей», – сказала директор центру дитячої творчості Віра Левченко.

У класі – ноутбуки, на яких діти створюватимуть нові програми. Біля кожного – бокси з окремими деталями для збирання роботів. Сучасні зручні меблі. Облаштували і місце, за яким буде комфортно особливій дитині.

«Програміст – професія майбутнього, яка швидко розвивається. Створюючи нові програми, можна навіть увійти в історію. Мені це дуже цікаво. Особливо – робити на комп’ютері 3D-малюнки, які потім можна роздрукувати», – поділилася учениця Софія Івачова.

Будь-який механізм можна вигадати і самому. Спланувати на комп’ютері, а потім – вирізати за допомогою лазерного станка у лабораторії. Достатньо його запрограмувати – і ось вже готові деталі корпуса з фанери чи із пластика.

Поряд зі станком у лабораторії облаштували чотири столи для інженерів-початківців. На кожному – паяльні станції, молотки, ножівки, електролобзики, термоклейові пістолети. А ще – зручні силіконові килимки для паяння та збирання деталей.

«Планую в майбутньому працювати у сфері ІТ-технологій. Захоплююся електронікою з 7 років. Вже власноруч збирав різні пристрої, наприклад, квадрокоптер, – поділився старшокласник Сергій Куриленко. – Чудово, що у школі робототехніки можна втілити будь-який політ фантазії, тут стільки можливостей!».

«Вже за кілька місяців плануємо влаштувати перші змагання – битву роботів. Хлопці та дівчата збиратимуть і машинки, які потім запрограмують. А ще – переносні метеостанції для спостереження за погодою», – розповів керівник гуртка робототехніки Олексій Фролов.

У школі буде вісім груп – загалом близько 100 учнів. Туди можуть записатися усі бажаючі – віком від 7 до 15 років. Адреса школи робототехніки – м. Першотравенськ, вул. Кобзаря, 18.


ДніпроОДА облаштувала школу робототехніки у Першотравенську


Осучаснила приміщення..


..та закупила сучасне обладнання


Передбачили й зручне місце для особливої дитини


«Хлопці та дівчата збиратимуть машинки, які потім запрограмують», – Олексій Фролов


«Створюючи нові програми, можна навіть увійти в історію. Мені це дуже цікаво», – Софія Івачова


Облаштували й сучасну лабораторію


Там можна і збирати роботів із готових деталей,..


..і вирізати деталі корпуса за допомогою лазерного станка


Достатньо його правильно запрограмувати


На кожному робочому місці – паяльні станції..


..та необхідні інструменти


Сергій Куриленко: «Чудово, що у школі робототехніки можна втілити будь-який політ фантазії, тут стільки можливостей!»


Школу робототехніки облаштували у Першотравенському центрі дитячої творчості


«Ми дуже вдячні обладміністрації за такі чудові умови, створені для розвитку наших дітей», – Віра Левченко


У школу робототехніки можуть записатися усі бажаючі – віком від 7 до 15 років
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTGLGR8.jpg