www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 30 квітня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
05.12.2016 року відбулася чергова нарада першого заступника голови Криворізької райдержадміністрації С.Л. Сінєльнік з керівниками закладів соціальної сфери району
Версія для друку Написати листа
05.12.2016 року відбулася чергова нарада першого заступника голови Криворізької райдержадміністрації С.Л. Сінєльнік з керівниками закладів соціальної сфери району

Щотижнева робоча оперативна нарада з керівниками закладів соціальної сфери району розпочалася з обговорення плану взаємодії відділів та закладів району щодо проведення низки заходів присвячених знаменним та пам’ятним датам, та заходам до Новорічних свят. У нараді взяли участь начальник служби у справах дітей Пульчева Н.Г. , начальник управління соціального захисту населення Гунько В.В., начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Лазарєва С.П., директор центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді Лішина О.М., начальник відділу освіти Литвиненко Н.О., директор територіального центру соціального обслуговування населення Брайченко Л.О., в.о. завідувача сектору сім’ї та молоді Осьмак В.М..

Перший заступник голови Криворізької райдержадміністрації Сінєльник С.Л. повідомила, що на 9 сесії 7 скликання Криворізької районної ради були виділені кошти на реалізацію низки програм та заходів, і нагадала про необхідність звірки з фінансовим управлінням.

Сінєльнік С.Л. привітала присутніх з Міжнародним днем волонтерів – днем всіх тих, хто займається волонтерством та активною благодійницькою діяльністю.

Начальник управління соціального захисту населення Гунько В.В. доповіла про заплановані засідання комісій з питань призначення виплат ВПО та призначення субсидій. На обговорення винесено питання про проведення вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Брайченко Л.О. довела до відома присутніх графік перевірок працівниками територіального центру соціального обслуговування населення трьох сільських рад району та графік проведення занять Університету третього віку.

Також заслухали директора центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді Лішину О.М., щодо проведення заходів до тижня права, тижня боротьби зі СНІДом. Приділяється посилена увага проведенню акції «16 днів проти насильства».

Статистичні данні стосовно кількості дітей, які потрапили в складні життєві обставини залишилися на попередньому рівні – 61 дитина. Служба працює практично в ненормованому робочому графіку, аби цей показник не тільки не зростав, а й принаймні, був хоча б сталим – про це доповіла начальник служби у справах дітей Пульчева Н.Г. Також на цьому тижні заплановано виїзний семінар з дільничними інспекторами з питань співпраці щодо сімей Криворізького району, які потрапили в складні життєві обставини.

Приємною звісткою стала новина про визнання Новопільської сільської бібліотеки у номінації «Кращий електронний продукт», а це свідчить про те, що активна робота щодо залучення новітніх технологій дає свої результати. Лазарєва С.П. також доповіла про підготовку до проведення районних Новорічних заходів по відділу культури, туризму, національностей та релігій і сільських та селищних будинках культури району.

Наразі в.о. завідувача сектору сім’ї та молоді Осьмак В.М. відзвітувала, що волонтери Криворізького району на урочистостях, які відбулися в Криворізькому обласному музичному училищі отримали вітальні листи від голови Дніпропетровської ОДА.

Начальник відділу освіти Литвиненко Н.О. нагадала про безстрокову акцію «Допоможи воїну АТО», а Сінєльнік С.Л. запропонувала відділам та структурним підрозділам активізувати роботу та поглибити співпрацю з волонтерами в напрямку підтримки наших бійців на передовій. В районі продовжуються предметні олімпіади в школах, за результатами будуть визначені переможці, які приймуть участь та будуть доводити свої знання серед кращих у Дніпропетровській області.

В кінці наради підсумували попередній план заходів, відповідальних виконавців та організаційні моменти. За результатами наради надано відповідні доручення.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор