www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 24 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Новорічні та Різдвяні свята у родинному колі. Криворізький район
Версія для друку Написати листа
Новорічні та Різдвяні свята у родинному колі

У кожній родині серед зимових свят дуже шанується Новий Рік й Різдво Христове. З давніх-давен ці свята вважаються родинними, так, як усі близькі та рідні збираються у родинному колі за святковим столом, пригощаються традиційними стравами, солодощами та обмінюються подарунками. Для дітей за звичай головні дійства відбуваються під ялинкою з врученням подарунків. Проте, на жаль, є дітки, які не в повній мірі відчувають радість від свят. У ці дні, завдання керівництва району полягає в тому, аби приділити максимум уваги тим діткам, які відносяться до соціально-вразливої категорії.

Саме тому, з метою підтримки дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та з сімей внутрішньо переміщених осіб, за ініціативи голови Криворізької районної державної адміністрації Нагайченка С.В.,, у нашому районі Криворізьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано і проведено соціальну акцію «Новорічні та Різдвяні свята у родинному колі».

Даним заходом було охоплено 150 дітей, які отримали солодкі подарунки та вітальні листівки від голови райдержадміністрації Нагайченка Сергія Вікторовича, який побажав усім дітлахам:


«…Процвітання та щедрої долі,
Сонця та світлих надій,
Миру й втіхи на кожному кроці,
Здійснення планів і мрій…»Ольга Лішина
директор Криворізького районного центру СССДМ


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор