www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 19 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
«Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця”
Версія для друку Написати листа
Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» одинадцять років проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в дитячі обласні лікарні України.

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» веде громадську діяльність з метою розвитку громадського руху в Україні. Організація збору коштів в рамках благодійної акції, є тільки один із методів реалізації даної мети. Основні цілі фонду являють собою:

    - розвиток волонтерського руху в Україні за принципом європейських стандартів;

    - привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;

    - виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;

    - покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.


Основні проекти фонду, які спрямовані на розвиток молодіжного руху:

«Патруль миру» - навчальна програма з надання першої медичної допомоги. Даний проект має свій аналог в Польщі і користується великою підтримкою серед урядових структур, адже особи які отримали відповідне навчання та сертифікат в подальшому запускають в подібні курси у своїх областях, зокрема в школах, поміж початкових та старших учнів.

На даний час шляхом активної співпраці з польською фундацією в Україні є представники «Патруль миру» у більше ніж десяті областях України.

«Я бачу і мене бачать» - ініціатива, яка спрямована на зменшення кількості дорожньо транспортних пригод серед учнів сільських шкіл початкових класів, шляхом розміщення світло відбиваючих наліпок на одязі або портфелі. Вже у 2015-2016 році даний проект було реалізовано спільно з Міністерством Внутрішніх Справ України, а саме Патрульною Поліцією в більше ніж п'ятнадцяти областях України.

Цього року Фонд «Серце до серця» організує фестиваль під назвою «Woodstock Ukraine » http://www.woodstock.in.ua , який відбудеться з 11 по 13 серпня 2017 року у Львівській області. Фестиваль «Woodstock Ukraine» традиційно є безкоштовним і відкритим для всіх учасників. Він присвячений благодійності, розвитку волонтерського руху в Україні та вдячності волонтерам «Серце до серця», яких налічується близько 40000 осіб по всій Україні.

Протягом 2006-2016 років за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядування, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнес-структур було зібрано коштів та закуплено медичного обладнання на суму 28 772 256,86 грн.

Цього року Фонд «Серце до серця» організує 12 Всеукраїнську благодійну акцію, яка триватиме з 09 березня по 09 квітня 2017 року. Кошти будуть збиратися з метою придбання медичного обладнання для лікування дітей з вадами зору.

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», головою правління якого є Іщук Б.П., звертається з проханням підтримати Всеукраїнську благодійну акцію. Вся необхідна інформація доступна на сайті благодійного фонду http://sercedoserca.com.ua. Адреса фонду: 01030 м. Київ, вул. Рейтарська 9, оф.1 тел. (044) 278-40-19. Представник ВБФ «Серце до серця» в м. Дніпро Вікторія Тютерева, моб. тел. 095-708-01-01.

Начальник управління В.В.ГУНЬКО

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор