Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


Газовики передали третю партію допомоги лікарням Дніпропетровщини
Засоби індивідуального захисту, які потрібні медикам під час догляду за хворими на коронавірус, для лікарень у Апостоловому та Першотравенську закупили в АТ «Дніпропетровськгаз».
Серед необхідного – сотні медичних костюмів, нітрилові рукавички, більше тисячі респіраторів FFP3 та захисні окуляри. Це вже третя партія допомоги від газовиків для медичних працівників Дніпропетровщини.
«Ми дуже задоволені тим, що є такі небайдужі компанії, як АТ «Дніпропетровськгаз». Усі засоби індивідуального захисту, що ми отримали, справді якісні та дуже важливі для медиків. Адже ми маємо не тільки лікувати пацієнтів, а й зберегти здоров’я наших працівників. Дякуємо за таку слушну допомогу у цей нелегкий час», - говорить головний лікар Апостолівської центральної районної лікарні Геннадій Штефан.
«Хочемо сказати «спасибі» компанії «Дніпропетровськгаз» не тільки за благодійну допомогу у вигляді цього вантажу, а й за регулярний підвіз наших медиків на роботу», - додає головний лікар Першотравенської центральної міської лікарні Тамара Турчак.
Раніше костюми, рукавички, респіратори, а ще антисептики та дезінфектори, закуплені за кошти АТ «Дніпропетровськгаз», передали медичним закладам у Магдалинівці, Софіївці, Тернівці, Новомосковську, Жовтих Водах, Верхньодніпровську, Томаківці, Васильківці, Царичанці та Генічеську (Херсонська область).
АТ «Дніпропетровськгаз», як соціально-відповідальна компанія, вважає своїм обов’язком надати посильну допомогу медикам, які опинилися на передовій боротьби з пандемією.