www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 9 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Відбулася нарада щодо роз'яснень положень загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.
Версія для друку Написати листа
З 1 січня 2019 року набула чинності загальнонаціональна (всеукраїнська) нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. Саме це питання було розглянуто сьогодні на розширеній нараді під головуванням голови Криворізької райдержадміністрації Нагайченка Сергія Вікторовича з сільськими та селищними головами, землевпорядниками сільських та селищних рад, керівниками сільськогосподарських та фермерських господарств району.


Участь у нараді також взяли перший заступник голови Криворізької райдержадміністрації Сінєльнік Світлана Леонідівна, заступник голови райдержадміністрації Валецький Сергій Степанович, начальник фінансового управління райдержадміністрації Коч Юлія Леонідівна, начальник управління Держгеокадастру Гончар Денис Павлович, а також заступники начальника Криворізького відділення Криворізької Північної ОДПІ Алдошина Марина Іванівна та Онищенко Наталія Євгенівна.

Роз'яснення щодо постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 105, після якої впродовж 2018 року проводилась роботи по проведенню загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів (яка вже затверджена наказом Мінагрополітики України від 16.11.2018 № 552 та набула чинності з 1 січня 2019 року) надала головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Дубовик Вікторія Віталіївна.

Гончар Денис Павлович, начальник управління Держгеокадастру зазначив, що відповідно до Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 23.11.2018 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів») значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2018 рік становить 1,0. Також ним були надані розрахунки на прикладі одного господарства.

Долучилася до консультування заступник начальника Криворізького відділення Криворізької Північної ОДПІ Алдошина Марина Іванівна, яка також акцентувала увагу керівників сільгосппідприємств, головних бухгалтерів цих підприємств щодо правильного обрахування нормативної грошової оцінки.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор