www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 24 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
З турботою про літніх людей
Версія для друку Написати листа

З давніх часів благодійність утвердилася в традиціях нашого народу. Цілком природним вважалося допомогти знедоленому, поділитися шматком хліба, захистити старість і немічність. У нашому районі таку місію виконують працівники територіального центру соціального обслуговування населення району.
Їх робота подібна до великодньої писанки, бо помережана візерунками непростих доль. Оточити домашнім затишком самотніх людей поважного віку, зігріти зранені болем серця, зрозуміти і допомогти – таке професійне кредо колективу сумлінних працівниць відділення стаціонарного догляду. А достеменно відомо, що будь-яка робота ладиться, коли є вагома матеріальна підтримка.
В минулому році з клопотанням про виділення коштів на покращення матеріально-технічної бази терцентру на адресу керівництва районної державної адміністрації та районної ради звернулася начальник територіального центру, депутат районної ради Л.А. Брайченко.
За сприяння голови районної ради В.В. Яценка та за підтримки депутатського корпусу з районного бюджету були виділені кошти, за які придбано простирадла, постільну білизну, подушки, ватні матраци, шафи для одягу, одяг. А для комфортного літнього відпочинку на свіжому повітрі – дерев’яну альтанку.
Завдяки підтримці керівництва району та колективу відділення одинокі непрацездатні громадяни відчувають дієву турботу держави.
Пересвідчитися, чим живе сьогодні стаціонарне відділення, які існують проблеми, завітав до стаціонару голова Криворізької районної ради Віталій Володимирович Яценко.
У ході дружньої бесіди з завідуючою відділенням Тетяною Миколаївною Ніколаєнко були розглянуті питання про підвищення якості надання соціальних послуг, покращення матеріально-технічної бази, дотримання принципу вчасного виявлення осіб, що потребують допомоги, здійснення моніторингу і контролю якості та ефективності послуг. Особливу увагу приділили матеріально-технічній базі установи. Тетяна Миколаївна разом з Віталієм Володимировичем пройшлися палатами стаціонару, поспілкувалися з пацієнтами та обговорили нагальні проблеми. Завідуюча відділенням попрохала керівника району посприяти у заміні старих дерев’яних вікон на нові металопластикові, нових вхідних дверей та встановленні пандусу, оскільки без нього людям на візочках потрапити до відділення просто неможливо.
Віталій Володимирович пообіцяв вирішити ці питання.
Приємно усвідомлювати, що і в нашій країні є люди, чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра, радості, віри в краще майбутнє.

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор