www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 3 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Час обрав нас!
Версія для друку Написати листа
Час обрав нас!

Під таким гаслом 5 грудня у приміщенні Данилівської ЗОШ пройшов патріотичний захід присвячений Міжнародному Дню Волонтера.
На святі були присутні перший заступник голови Криворізької райдержадміністрації Сінєльнік С.Л. та голова районної організації Товариства Червоного Хреста Матірка М.Г.
У ході заходу щирі слова подяки за активну громадську позицію звучали із вуст Світлани Леонідівни: «Я вперше перебуваю на такому заході і приємно вражена тим, що у нашому районі виховуються по-справжньому милосердні, добрі і чуйні волонтери та хочу сказати, що за чудовими презентаціями, які були представлені сьогодні , стоїть повсякденна кропітка робота волонтерів і їх організаторів".
Учні Данилівської школи декламували вірші вдячності волонтерам, а художній керівник Данилівського сільського будинку Гончар Є.Ю. піснею з словами подяки привітала усіх представників волонтерського руху.
По завершенню усіх учасників заходу було запрошено на майстер-клас по виготовленню янголят, оберегів з молитвами Святому Миколаю, які потім буде подаровано дітям, що лікуються у дитячому стаціонарі Криворізької центральної районної лікарні. Ми дуже сподіваємось, що ці маленькі янголята допоможуть дітлахам швидше одужати.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор