Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


Цьогоріч ЦНАПи Дніпропетровщини надали мешканцям області майже 600 тис адмінпослуг. За словами голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка, це на 56% більше, ніж за аналогічний період 2017-го.

«Адмінпослуги мають бути зручними та доступними для кожного, наголошує Президент України Петро Порошенко. Коли людині не потрібно бігати по колу, по нескінчених інстанціях, далеко їхати, аби оформити один папірець. А просто прийти до ЦНАПу, де надають одразу кількадесят послуг – максимально швидко, із повагою до людей. Це європейський підхід, який впроваджуємо на Дніпропетровщині. Нині в області працюють 57 Центрів адмінпослуг та їхніх філій – найбільше в Україні», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрацій Валентин Резніченко.

Він додав, що мешканці області все частіше звертаються до ЦНАПів. У 2018 році вони отримали там на 56% більше адмінпослуг, ніж за аналогічний період 2017-го. Серед найпопулярніших – реєстрація землі та нерухомості, місця проживання, оформлення закордонного паспорту.

В цілому в ЦНАПах Дніпропетровщини можна отримати близько 200 послуг – зареєструвати немовля, оформити біометричний паспорт, бізнес або нерухомість.

У 2018 році менеджери Центрів надали 570 тис консультацій, як правильно оформити той чи інший документ. Це на 17% більше, ніж за 9 місяців минулого року.

У 2018 році ЦНАПи Дніпропетровщини надали майже 600 тис адмінпослуг та 570 тис консультацій - Валентин РезніченкоFile Attachment Icon
ATTCZE2I.jpg