www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 30 березня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Робоча оперативна нарада першого заступника голови Криворізької райдержадміністрації Сінєльнік С.Л.
Версія для друку Написати листа
Робоча оперативна нарада першого заступника голови Криворізької райдержадміністрації Сінєльнік С.Л.

12 грудня 2016 року відбулася оперативна нарада першого заступника голови Криворізької райдержадміністрації Сінельнік С.Л. з керівниками закладів соціальної сфери району. Присутні: начальник служби у справах дітей Пульчева Н.Г. , начальник управління соціального захисту населення Гунько В.В., начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Лазарєва С.П., директор центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді Лішина О.М., начальник відділу освіти Литвиненко Н.О., директор територіального центру соціального обслуговування населення Брайченко Л.О., в.о. завідувача сектору сім’ї та молоді Осьмак В.М..

Обговорили загальні питання підготовки закладів до Новорічних та Різдвяних свят, плани роботи та звітування за минулий тиждень.

Начальник управління соціального захисту населення Гунько В.В. доповіла про заплановане засідання районної робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення, та про отримання грошової компенсації за належне, для отримання житлового приміщення інваліду ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО та потребують поліпшення житлових умов згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 719 від 19.10.2016 р. «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов». Робота по наданню субсидій, консультацій ведеться відповідно до графіку роботи управління.

Директор територіального центру соціального обслуговування населення Брайченко Л.О. повідомила, що навчання у університеті ІІІ віку сьогодні відбудеться в смт. Радушне, с. Златоустівка. Також зауважила, що продовжується робота по Програмі «Милосердя», через яку виділяються бюджетні кошти на допомогу одиноким літнім людям. Проводяться перевірки роботи соцпрацівників, виконання покладених на них обов’язків на територіях сільських та селищних рад Криворізького району.

Лішина О.М. доповіла, що на минулому тижні відбулися виїзди з перевірками в Гейківську та Шевченківську (Орджонікідзенську) сільські ради. До новорічних свят планується охопити 150 дітей різних пільгових категорій новорічними подарунками.

Пульчева Н.Г. доповіла, що 09 грудня 2016 року службою у справах дітей райдержадміністрації проведено плановий районний семінар з дільничними офіцерами Криворізького відділення поліції Криворізького відділу поліції головного управління національної поліції у Дніпропетровській області з питань соціального захисту прав дітей та роботи з сім’ями та дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах. В роботі семінару взяли участь начальник сектору Криворізького відділення поліції Шпак Сергій Володимирович, заступник начальника сектору Криворізького відділення поліції Пейган Андрій Сергійович, дільничні офіцери поліції. Проведено звіряння щодо списку сімей та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Також, 16.12.2016 року планується виїзд дітей з регіонів ( вт.ч. дітей Криворізького району) в м. Дніпро, на екскурсію до Університету внутрішніх справ, музею зброї та цирку. Є певні вікові обмеження, а саме вік від 5 до 13 років, тому запропонована поїздка 8 дітей, які підпадають під цей критерій.

Лазарєва С.П. доповіла про проведення наради з бібліотечними працівниками, де були заслухані питання річної звітності, планування на наступний рік. Прийнято рішення провести Новорічні інсталяції на базі кожної бібліотеки Криворізького району.

Заходи до дня вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС будуть проведені в усіх бібліотеках, а 15 грудня відділ культури, туризму, національностей та релігій відвідає обласний семінар по роботі з нацменшинами. На постійному контролі питання охорони об’єктів культурної спадщини. Відповідно до законодавства України, кургани, які знаходяться на території Криворізького району повинні фінансуватись з бюджетів територіальних громад.

Осьмак В.М. доповіла про підготовку відділу до здачі річної звітності. Також постійно відбувається моніторинг Акції «Допоможи воїну АТО», і Акції «Здай кров – врятуй життя солдату». Планується виїзд команд на змагання в м. Апостолово.

Відділ освіти Криворізької райдержадміністрації провів предметні олімпіади, та районний етап акції «Молодь за здоровий спосіб життя на базі Надеждівської школи. Відбувається заміна вікон в Вільненській, Лозуватській № 1 школах. На черзі Новопільська, Червоненська школи. 15 грудня заплановано проведення семінару-практикуму на базі Лозуватської школи № 2. Також 13 дітей з пільгової категорії на передодні новорічних свят відвідають губернаторську ялинку в м. Дніпро в театрі опери та балету. Готуються документи на конкурс «Учитель року 2017». Відділ працює відповідно до планів та графіків, про це доповіла начальник відділу освіти Литвиненко Н.О.

На завершення наради перший заступник голови Криворізької райдержадміністрації Сінєльнік С.Л. наголосила про роботу в законодавчій площині, дотримання вимог в оформленні документаційної бази, звітів, та ефективній роботі в системі «Прозоро». За результатами наради надано відповідні доручення.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор