www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 17 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Допомога для авдіївців. У Криворізькій райдержадміністрації збирають гуманітарку.Тепло наших сердець і речі першої необхідності.
Версія для друку Написати листа
З самого ранку до райдержадміністрації почали надходити пакунки з теплими речами для авдіївців. Враховуючи ситуацію, яка склалася в зоні АТО, через загострення обстрілів в м. Авдіївка Донецької області, в Криворізькій райдержадміністрації створено гуманітарний штаб надання допомоги мешканцям м. Авдіївка, який функціонує у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Криворізького району за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Кобилянського, 152.

До збору долучилися голова Криворізької райдержадміністрації С.В. Нагайченко, перший заступник голови райдержадміністрації С.Л. Сінєльнік, заступник голови С.С. Валецький та радник голови В.Я. Тимофієва, депутати від партії Блоку Петра Порошенка «Солідарність».


Запрошуємо всіх небайдужих мешканців Криворізької громади прийняти активну участь та долучитися до збору допомоги предметів першої необхідності, серед яких продуктові набори для вживання без розігріву, теплі речі, верхній одяг, термоси.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор