www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
У Дніпропетровській облдержадміністрації відбудеться масштабний форум з децентралізації – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
«Децентралізація – трансформація сучасної України». В облдержадміністрації відбудеться масштабний форум, присвячений реформі місцевого самоврядування. Протягом двох днів його учасники обговорюватимуть успіхи децентралізації, ділитимуться досвідом та розмірковуватимуть – куди рухатися далі. До дискусії запрошують всіх бажаючих. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Децентралізація – реформа Президента Петра Порошенка, яка змінила Україну. Ці зміни Дніпропетровщина відчула на собі. Додатковий фінансовий ресурс, що нині залишається «на місцях», увага інвесторів та ініціатива мешканців громад вже дали результати. На Дніпропетровщині з’явилися нові садочки та лікарні, реконструйовані школи, капітально відремонтовані дороги, відкрилися ЦНАПи. Об’єднання області напрацювали досвід, яким хочуть ділитися, та готові вчитися в інших, аби досягти ще більших успіхів. У цьому допоможе форум з децентралізації», - розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Форум «Децентралізація – трансформація сучасної України» проходитиме 26 та 27 жовтня. У перший день говоритимуть про досягнення децентралізації та її перспективи. У другий – про регіональні особливості реформи, впровадження енергоефективних технологій, стратегії розвитку, грантові програми.

Учасники форуму – голови об'єднаних територіальних громад, депутати, активісти, волонтери, сільські голови та активи сіл, які ще не об'єдналися в ОТГ, міські голови та голови районних рад. Зустріч відкрита для всіх бажаючих, які цікавляться принципом роботи децентралізації.
Аби потрапити на форум, слід заздалегідь зареєструватися тут. Зустріч проходитиме в Дніпропетровській облдержадміністрації за адресою: пр. Поля, 1.

На Дніпропетровщині 61 громада.

У Дніпропетровській облдержадміністрації відбудеться масштабний форум з децентралізації – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTQA4PL.jpg