www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Соціальні служби району завітали на відкриття пришкільних таборів
Версія для друку Написати листа
Соціальні служби району завітали

на відкриття пришкільних таборів

Літні канікули дітей після напруженої розумової праці не можна уявити без активного відпочинку на морі, в селі, в дитячих оздоровчих та пришкільних таборах. Ось і в цьому році під час канікул школярам Криворізького району сумувати не доведеться. Саме з метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей влітку на базі 23 закладів освіти з 27 травня розпочали свою роботу 23 пришкільні табори з денним перебуванням.
До дітей на урочисті відкриття таборів «Веселка» (КНЗ Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Сонечко» (ОКНЗ Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Шкільна родина» (КНЗ Радіонівська ЗОШ І-ІІІ ст.) завітали працівники Криворізького районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді, також до пришкільного табору «Веселка» (КНЗ Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.) завітали працівники Криворізького районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Дніпропетровській області, з ювенальної превенції Криворізького РВП КВП ГУНП в Дніпропетровській області, служби у справах дітей Криворізької райдержадміністрації.
Робота таборів розпочалась з урочистого виносу Прапора України на виконання Гімну нашої держави. Всі учні були поділені на загони, мали свої назви та девізи. Дітей ознайомлено з планами роботи таборів, розпорядком дня та проведено інструктажі правил безпечної поведінки в таборі, на водоймах, в суспільних місцях, тощо.
Соціальні служби району провели інформаційно-роз’яснювальну роботу, спрямовану на обізнаність дітей щодо ведення здорового способу життя, профілактики тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, шляхів передачі та попередження зараження ВІЛ-інфекцією та про важливість життя в цивілізованому суспільстві за морально-етичними нормами поведінки. Для школярів проведено конкурси «Малюнок на асфальті», ігротеки, вікторини «Знай свої права та обов’язки», «Здоровим бути модно!». Дітлахам було наголошено на дотриманні техніки безпеки під час літнього оздоровлення, недопущення правопорушень, бездоглядності, бродяжництва, необхідності дотримання здорового способу життя та нагадано про їх права та обов’язки. Дітям побажали отримати задоволення від відпочинку та набратися сил під час літнього оздоровлення..
Серед дітей розповсюджено тематичну соціальну рекламу у вигляді плакатів та листівок: «Ми за здоровий спосіб життя» - 123, «Попередимо соціально-небезпечні хвороби» - 87. Даними заходами було охоплено 194 дитячого та 44 дорослого населення.
Директор КрРЦСССДМ
О.М. Серьожкіна
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор