www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
09 березня 2017 року відбулася нарада – навчання для керівників, підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які займаються господарською діяльністю у сфері захисту рослин по Криворізькому району та м. Кривий Ріг
Версія для друку Написати листа
Нарада – навчання

для керівників, підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які займаються господарською діяльністю у сфері захисту рослин по Криворізькому району та м. Кривий Ріг
09 березня 2017 року

09 березня 2017 року на базі Криворізької районної державної адміністрації, велика зала, відбулось нарада-навчання для керівників, підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які займаються господарською діяльністю у сфері захисту рослин по Криворізькому району та м. Кривий Ріг так, як їх діяльність пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами та агрохімікатами і для працівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, що організовують виконання таких робіт.
Підставою для отримання допуску є посвідчення про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного виконання роботи з пестицидами і агрохімікатами та медична книжка з висновком медичної комісії про відсутність в особи протипоказань за станом здоров’я (відповідно по постанови КМУ від 18 вересня 1995 року №746).
«Підприємства, установи, організації усіх форм власності та громадяни зобов’язані у сфері захисту рослин допускати до робіт, з транспортуванням, зберіганням, застосуванням засобів захисту рослин, їх торгівлею, лише тих осіб, які пройшли спеціальну підготовку, та мають відповідне посвідчення і допуск, що видаються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері захисту рослин, щороку» - зазначено в п.2.ст. 18 Закону України «Про захист рослин». Пройшли навчання 59 чоловік та отримати допуск та посвідчення на право робіт з пестицидами та агрохімікатами.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор