www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 29 березня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Школа як місце розвитку дитини. Активні, сучасні, дієві школярі Червоношахтарської школи поділилися напрацюваннями за минулий тиждень.
Версія для друку Написати листа
Школа як місце розвитку дитини. Активні, сучасні, дієві школярі Червоношахтарської школи поділилися напрацюваннями за минулий тиждень.

На минулому тижні проведені різноманітні заходи в Червоношахтарській школі Криворізького району. Тема СНІД актуальна, адже Дніпропетровська область займає лідируючу позицію по темпам розповсюдження хвороби. Школярі, усвідомлюючи важливість проблеми, долучилися до інформування прийнявши участь у конкурсі плакатів на тему ВІЛ/СНІД. Також проведено анкетування школярів з питань толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих, відбулася інформаційно-просвітницька акція до Всесвітнього Дня толерантності з ВІЛ-позитивними людьми(буклети, флаєра).

З метою патріотичного виховання молодого покоління, усвідомлення єдності та міцності українців проведений Парад барвінкових військ.

Незабаром Новорічні свята, тож теплі привітання будуть зігрівати наших захисників в окопах, адже діти підготували вітальні листівки для воїнів АТО.

Також вже традиційно до дня Збройних сил України проведені спортивні змагання серед школярів.
В святковий день діти долучилися до привітання працівників місцевого самоврядування.


Педагогічний колектив провів батьківський всеобуч на тему: «Взаємодія школи і сім’ї у вихованні особистості та попередження правопорушень і злочинів».

За матеріалами
відділу освіти Криворізької райдержадміністрації.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор