Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


Про удосконалення порядку надання житлових субсидій

30 травня 2018 року в приміщенні управління соціального захисту населення Криворізької районної державної адміністрації відбувся семінар – нарада з уповноваженими представниками сільських/селищних рад та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району.
В тісному колі представників 19 сільських/селищних рад, територіального центру та спеціалістів управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації було розглянуто ряд важливих питань.
Начальник управління соціального захисту населення Гунько В.В. поінформувала присутніх про наявність змін в чинному законодавстві з 1 травня 2018 року, про необхідність спільної активізації роботи управління разом з представниками сільських/селищних рад з питань оформлення та призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.
На нараді були розглянуті наступні питання:
1. Внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України, щодо оформлення та призначення громадянам субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг згідно постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 року №329, про порядок заповнення заяви та декларації
2. Випадки коли житлова субсидія не призначається згідно 6 пункту постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 року №329
3. Нормативи для надання житлових субсидій
4. Особливості врахування сукупного доходу сім’ї для призначення житлових субсидій
5. Призначення житлових субсидій за рішенням комісії з питань соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації
6. Щодо процедури проведення монетизації субсидії за опалювальний період 2017-2018 р.р.
7. Інші питання.
З даних питань виступили начальник відділу прийому громадян управління Кривець О.В. та начальник відділу призначення соціальних допомог управління Хрієнко Т.О.
Мета наради – активізація роботи з питань оформлення та призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг відповідно до останніх змін в чинному законодавстві досягнута, розроблено відповідний порядок спільної роботи з сільськими/селищними радами.
У разі виникнення питань громадяни району можуть звертатись за консультацією безпосередньо до управління за адресою: м. Кривий Ріг, вул.Чкалова, 44-а, каб. №7, або за телефоном «гарячої лінії» 90-83-69.


Начальник управління В.В.ГУНЬКО