www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Участь команди Криворізького району у Всеукраїнській спартакіаді на Дніпропетровщині.
Версія для друку Написати листа

Участь команди Криворізького району у Всеукраїнській спартакіаді на Дніпропетровщині.

23 вересня 2018 року за організації голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Михайловича Резніченка та за сприяння голови Криворізької райдержадміністрації Сергія Вікторовича Нагайченка, команда Криворізького району прийняла участь у «Третій відкритій спартакіади воїнів АТО, волонтерів та членів їх родин у Дніпропетровській області», яка відбулася у м. Дніпро на базі спортивного комплексу «Метеор» ДП ВО ПМЗ ім. О.М. Макарова. Учасники змагались з таких видів спорту: стрільба, легка атлетика, плавання, настільний теніс та бадмінтон. Криворізький район представляли воїни АТО, члени їх сімей та волонтери, які насамперед люблять спорт та обирають здоровий спосіб життя.
Усі спортсмени приймали участь у декількох видах спорту у різних вікових категоріях – серед чоловіків та жінок, хлопчиків та дівчаток.
Переможці та призери були нагороджені дипломами та медалями. Серед чоловіків: зі стрільби у групі 51 рік та старші - III місце, до 35 років – ІІІ місце; з настільного тенісу 51 рік та старші – І місце, до 35 років - ІІ місце, з плавання у групі до 35 років –ІІІ місце; серед хлопчиків: з легкої атлетики 7 – 10 років – І місце; серед жінок: зі стрільби у групі 36 - 50 років - ІІ місце; з легкої атлетики у групі 36 - 50 років - ІІІ місце, 51 рік та старші – І місце.
Від імені голови Криворізької райдержадміністрації та Криворізького районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді висловлюється подяка учасникам спартакіади та всім хто долучився до підтримки команди Криворізького району: ТОВ Червоного Хреста України Криворізького району та адміністрації Червоношахтарської ЗОШ І- ІІІ ступенів.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор