Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


«Спочатку ці пісні звучали в окопах, зрештою – вдома, у колі близьких. Влітку вони лунали на великій сцені у Дніпрі, а вже за тиждень їх презентують у столиці. Лауреати фестивалю «Пісні, народжені в АТО-2018» вийдуть на велику сцену, аби заспівати про дружбу, кохання, ранки на Сході та надію на мир. Усі бажаючі зможуть підтримати захисників. Вхід – вільний», – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Улітку 2018-го Дніпропетровська облдержадміністрація та обласна асоціація воїнів АТО провела вже третій фестиваль «Пісні, народжені в АТО». На дніпровській сцені виступили понад 50 виконавців і гуртів з усієї України. Вони презентували свої авторські твори. Після – місяці творчої роботи. Композиції записували на диск. На ньому – 45 нових пісень. Тираж – 4 тисячі примірників. Почути їх наживо можна 13 грудня у столичному Будинку офіцерів.

Початок – о 19.00. У залі зможе розміститися 1 тис глядачів. Щоб отримати безкоштовні запрошення, зареєструйтеся до 7 грудня. Їх видаватимуть в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.


Вже за тиждень у столиці презентують третій диск Всеукраїнського фесту «Пісні, народжені в АТО» – Валентин РезніченкоFile Attachment Icon
ATT3MRAX.jpg