www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Університет III віку в селі Глеюватка
Версія для друку Написати листа
Університет III віку в селі Глеюватка

Перший місяць весни, пробудження природи, сонячні дні - прекрасна нагода для зустрічі з слухачами університету ІІІ віку. 21 березня, університет ІІІ віку територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району завітав у села Глеюватка, щоб подарувати людям похилого віку увагу і любов, і провести заняття на тему: «День щастя».
20 березня в усьому світі відзначають Міжнародний день щастя. День щастя було засновано Генеральною Асамблеєю ООН 28 червня 2012 року з метою підтримки ідеї, що стремління к щастю виявляється невід’ємним бажанням кожної людини на планеті.
Міжнародний день щастя з недавніх пір, а саме з 2013 року, відзначається щороку 20 березня. Дата для святкування Міжнародного дня щастя вибрана невипадково. 20 березня настає весняне рівнодення, коли день стає рівним ночі по тривалості. Таким чином засновники свята хотіли підкреслити, що всі люди планети мають рівні права на щастя.

Ніхто напевно не знає, що таке щастя, і кожна людина сприймає його по-різному. Для когось важливо здоров’є та духовне вдосконалення, для інших - добробут та незалежність, а де хто — будує особисте життя. А для когось щастя складається з маленьких радостей — побачити з ранку сонечко, просто виспатись, послухати красиву мелодію або закохатись.

Але, можливий один вид щастя — це життя в згоді з самим собою, тому що щастя — це внутрішня гармонія. Це коли замість страху і турбот, життя людини пронизане розумінням святості кожної прожитої хвилини, красоти навколишнього миру, які відображаються в його душі.

Тот счастлив, кто прошел среди мучений,

Среди тревог и страсти жизни шумной,

Подобно розе, что цветет бездумно,

И легче по водам бегущей тени.

А. Ахматова

На протязі тисячоліть тема щастя надає широкий простір для творчості поетам, художникам, музикантам, артистам. І, впевнено можна сказати, кожна людина, їдучі по життю з усіма її радощами та турботами, обов’язково отримує на своєму шляху неповторне маленьке Велике Щастя.

"Я рожден, и это все, что необходимо, чтобы быть счастливым", - Альберт Эйнштейн. Ця фраза легендарного фізика може стати найкращим епіграфом до життя кожної людини.

Директор
територіального центру Л.О.Брайченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор