www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 29 березня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Відлуння свята: у Криворізькому районі пройшов щорічний фестиваль "Повір у себе і в тебе повірять інші".
Версія для друку Написати листа
Повір у себе і в тебе повірять інші

Саме під таким гаслом, за ініціативи голови Криворізької районної державної адміністрації Нагайченка С.В., пройшов щорічний районний фестиваль для учнівської молоді з обмеженими функціональними можливостями, присвячений Міжнародному дню інвалідів.

Фестиваль був організований та проведений Криворізьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом освіти та відділом культури, туризму, національностей та релігій Криворізької РДА на базі Вільненського сільського будинку культури (с. Вільне Криворізького району).

Адміністрацією КЗ «Червоношахтарська ЗОШ І-ІІІ ступенів» для учасників фестивалю було проведено розважально-ігрову програму та за підтримки депутата Дніпровської обласної ради Гікієва А.Д., організовано гарячий сніданок.

На фестивалі були представлені творчі роботи учасників та номери художньої самодіяльності. Протягом заходу учасників фестивалю розважали відомі мультиплікаційні та казкові герої, які проводили з дітьми ігри-руханки, загадували загадки, жартували. Кожна дитина не залишилась без уваги та мала можливість проявити свої творчі здібності. Наприкінці фестивалю кожен учасник отримав сувенір та солодкий подарунок.

Криворізький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює слова вдячності адміністраціям КЗ «Червоношахтарської ЗОШ І-ІІІ ступенів», Вільненського сільського будинку культури та депутату Дніпровської обласної рада Гікієву Артуру Долхатовичу за підтримку та небайдужість.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор