www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Засідання
Версія для друку Написати листа
25 липня 2018 року відбулися засідання:

1. Районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сінєльнік С.Л.
На засіданні розглядалося питання:
1. Дотримання законодавства про працю (нарахування середньомісячної заробітної плати не нижче законодавчо встановленого мінімального рівня заробітної плати).
Рішення: Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності Криворізького району підвищити середньомісячну заробітну плату штатним працівникам на ввірених їм підприємствам не менше районного рівня 6 000 грн.

2. Засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Розглянуто 4 заяви позитивно.
Також 25 липня 2018 року відбулось засідання комісії з питань соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації.
Розглянуто наступні питання та 50 заяв:
1. Про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї у випадках, коли працездатний член сім’ї не працює, але у складі сім’ї є троє і більше дітей, згідно Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 24.12.2008 року №796-VI, постанови КМУ від 11.03.2009 року №202 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» - 1 сім’я.
2. Про призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг без доходів працездатної особи, яка зареєстрована, але фактично не проживає – 33 заяви.
3. Про призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та на оплату житлово-комунальних послуг без доходів працездатної особи, яка зареєстрована, але фактично не проживає – 16 заяв.
4. Про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги за фактичним місцем проживання категорія «Багатодітні сім'ї» згідно Закону України «Про охорону дитинства», який набрав чинності з 01.01.2010 року, та постанови КМУ від 29.01.2003 року №117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» - 8 осіб.

3. Засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам на, якій було розглянуто три питання:
Перше питання про призначення (відновлення) щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг розглянуто шість заяв від внутрішньо переміщених осіб. Вирішено відновити щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг шести сім’ям внутрішньо переміщених осіб терміном на шість місяців згідно чинного законодавства.
Друге питання призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям за призначенням якої звернулась одна багатодітна родина внутрішньо переміщених осіб, якій було прийнято рішення призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям згідно чинного законодавства.
Третє питання призначення (відновлення) виплати пенсії (щомісячного довічного грошового утримання) внутрішньо переміщеним особам згідно подання Покровського відділу обслуговування громадян в м. Кривий Ріг (сервісного центру) розглянуто чотири подання на відновлення виплати пенсії внутрішньо переміщеним особам. Вирішено відновити виплату пенсій чотирьом внутрішньо переміщеним особам.

4. На черговому засіданні комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей району, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, й направлення їх до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (далі - Комісія) року розглянуто питання щодо направлення дітей на оздоровлення до відповідних дитячих закладів.
Членами Комісії, дотримуючись черговості та згідно планів-розподілу путівок до дитячих закладів області та за її межами затвердженого департаментом соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації затвердили список дітей пільгової категорії, які будуть направлені на оздоровлення

    - до державного підприємства «Міжнародний дитячий центр «Артек» на 8 зміну з 08 серпня 2018 року до 28 серпня 2018 року:
1 дитина з малозабезпеченої сім'ї за кошти державного бюджету;
1 дитина - переможець всеукраїнських конкурсів за 80 відсотків вартості путівки за рахунок коштів державного бюджету.

- До ДП «Український дитячий центр «Молода Гвардія» на 8 тематичну зміну з 06 серпня 2018 року до 26 серпня 2018 року:
1 дитина –сирота за кошти державного бюджету;
1 дитина – переможець обласного туру серед школярів 1-5 класів Всеукраїнської вікторини «Знавці Олімпійського спорту» за 70 відсотків вартості путівки за рахунок коштів державного бюджету).

-До дитячого спортивно –оздоровчого комплексу «Чемпіон» з 31 липня по 20 серпня 2018 року 3 дитини з багатодітної сім'ї.

Згідно плану-розподілу путівок, затвердженого наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Криворізькому району надано безкоштовно 4 місця для учнів 4, 5, 7, 9 класів до комунального закладу «Дитячий оздоровчий центр соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров'я» Дніпропетровської обласної ради» с.Орлівщина, Новомосковський район на 9 зміну з 03 серпня по 23 серпня 2018 року.

Члени Комісії дотримуючись черговості та враховуючи план –розподіл, прийняли рішення щодо направлення 4-х дітей пільгової категорії до комунального закладу «Дитячий оздоровчий центр соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров'я» Дніпропетровської обласної ради» с.Орлівщина, Новомосковський район на 9 зміну з 03 серпня по 23 серпня 2018 року

Списки дітей пільгової категорії затверджено і направлено відповідно до департаменту освіти і науки облдержадміністрації та департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації для оформлення путівок.
З питання оздоровлення дітей пільгової категорії Криворізького району за рахунок коштів обласного бюджету, в тому числі у комунальному закладі «Дитячий оздоровчий центр соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров'я» Дніпропетровської обласної ради» с. Орлівщина, Новомосковський район, батькам/опікунам дітей радимо звертатися до управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької райдержадміністрації.
З питання оздоровлення дітей пільгової категорії Криворізького району у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса, Миколаївська дорога, 172), у державному підприємстві «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія), у державному підприємстві «Міжнародний дитячий центр «Артек «Лісовий» (Житомирське шосе, 17 км., м. Київ), батькам/опікунам дітей радимо звертатися до кабінету № 16 управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації.
Телефон для довідок: (0564) 90-29-21, моб. - 0689398631.
Начальник управління В.В. Гунько
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор