www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 17 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Мобільний соціальний офіс. Прийом громадян у с. Чкалівка
Версія для друку Написати листа
При територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району організовано роботу мобільного соціального офісу, який здійснює виїзди в населені пункти району для виконання заходів соціального захисту населення. Виїзне обслуговування населення району за їх місцем проживання здійснюється шляхом залучення фахівців відділів територіального центру, а також відповідних служб району.

Станом на 15.02.2017 р. здійснено 3 виїзні прийоми мобільного соціального офісу, надано допомогу 17 громадянам, які звернулися з питань різного характеру.
Зокрема 15.02.2017 р. у Чкалівській сільській раді відбувся виїзний прийом спеціалістів мобільного соціального офісу у складі юриста територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району, представника управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації та представника Криворізького об’єднаного управління пенсійного фонду України в Дніпропетровській області. На прийом звернулося 8 громадян, яким було надано кваліфіковану допомогу та роз’яснення з питань призначення субсидії, обчислення трудового стажу, розміру пенсії.
Про подальші виїзні прийоми кожну відповідну сільську раду буде оповіщено.Директор
територіального центру Л.О.Брайченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор