www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 29 березня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Нещодавно у Кривому Розі відбувся цікавий захід – патріотичний флешмоб з ініціативи та за участю представників благодійної організації та фонду «Патріоти Криворіжжя».
Версія для друку Написати листа
Нещодавно у Кривому Розі відбувся цікавий захід – патріотичний флешмоб з ініціативи та за участю представників благодійної організації та фонду «Патріоти Криворіжжя». Долучилися до співочих патріотів великі і маленькі мешканці міста.

Ідея флешмобу виношувалася певний час, і вже коли остаточно була відома дата, все ще сумнівалися, а чи потрібно це комусь, чи прийдуть люди? Яка буде реакція? Та незважаючи на це, виконавши свій людський обовязок бути людяними, вірними дочками і синами країни, в центрі міста згуртовано організували співочий марафон.

Каже один з організаторів, Олександр Васильович: «Заспівуєш рядок, а сердце холоне, бо не знаєш, чи підтримають тебе. І ось з натовпу виокремлюються молоді люди, голосно вливаються в спів, і розносить пісню вітер навкруги. Підходять люди, стають пліч-о-пліч, і разом, в єдиному пориві ми співаємо наше, українське! Відчуття гордості розпирає душу, серце калатається і розлітається на мільйон шматочків любові, добра, віри, і летить по Україні від Карпат і до хлопців-захисників в АТО!Ми впевнені, що роблячі добро ми змінимо країну».

Долучилася до флешмобу Інна Іванівна Іванченко, голова громадської ради при Криворізькій райдержадміністрації, патріотка, жінка з великим серцем, яке сповнене аж до краю бажанням змінювати життя на краще.

Сподіваються організатори заходу, що фото та відео будуть передані через волонтерів хлопцям на передову, адже пісня лікує не гірше лікарів, і дає наснагу бути сильними, стійкими та знати, що в них вірять, і вірять в спільну перемогу!

Олександр Васильович Омельченко висловив слова вдячності за підтримку ініціатив, допомогу в вирішені нагальних питань і потреб Фонду голові Криворізької райдержадміністрації Сергію Вікторовичу Нагайченку, голові Веселівської сільської ради Олексію Володимировичу Кривому, фермерським господарствам, які долучаються до посильного збору провізії, надають товари господарського призначення для використання в період підготовки консервації для бійців, не шкодують вирощеної та виготовленої сировин задля того, аби в АТО хлопцям було не так скрутно. Також теплі слова вдячності за співпрацю сказав Олександр Васильович і на адресу Надії Василівни Шкленської, начальника відділу агропромислового розвитку, вона як «звязуюча ланка» між аграріями та Фондом, бо коли є потреба в сільськогосподарських продуктах, скоординує та направить туди, де не відмовлять, де допомога надається не «з під палки», а від чистого серця.

«Патріоти Криворіжжя» запрошують приєднатися до добрих справ всіх, хто впевнено може назвати себе людиною, хто ділиться добром не заради власної вигоди, а за покликом душі і серця. Допоможіть словом, ділом! Зробіть важливу справу, яка ляже в історію України краплею добра, а з краплі буде річка, море, океан! Змінимо час на краще в ім'я майбутнього добробуту країни!

Адреса волонтерського пункту: м. Кривий Ріг, вул. Кобилянського,148а

Звертайтеся за телефоном: +38(067) 662-24-32
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор