www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Районні заходи до Дня вишиванки
Версія для друку Написати листа
Сьогодні на площі біля райдержадміністрації відбулося свято самобутньої, неповторної, барвистої української культури - День вишиванки.

Біля райдержадміністрації зібрались вдягнуті у вишивані сорочки працівники структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій Криворізького району. До свята долучилися голова Криворізької райдержадміністрації С.В.Нагайченко, перший заступник голови С.Л.Сінєльнік, заступник голови С.С.Валецький.
Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.
Сорочки в яких прийшли на свято працівники оздоблені орнаментованою вишивкою і заслуговують на відзнаку. Голова райдержадміністрації відзначив найкращі вишиванки учасників заходу та вручив їм подяки і подарунки.
На святі лунали пісні , а художні колективи запропонували учасникам яскраві танцювальні композиції.
День вишиванки поєднали ще з одним святом - Днем Європи. Це свято є яскравим прикладом того, як успішна співпраця між державами може ґрунтуватися на принципах миру, єдності, сповідування спільних цінностей та інтересів.[
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор