Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


17 травня 2019 року в приміщенні Криворізької райдержадміністрації під головуванням голови Криворізької райдержадміністрації Нагайченко С.В. була проведена виробнича нарада, з питання підготовки об’єктів соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року. На нараді були присутні начальники житлово-комунальних підприємств, представники управління освіти, культури, медицини, теплопостачальних підприємств ТОВ "ЕСКО-К", ТОВ "Новопілля", ПАТ "Криворіжгаз" та Криворізького відділення Держенергонагляду у Дніпропетровській області. Основну увагу було зконцентровано на виконанні нормативно-правових та технічних вимог кодексу газорозподільних систем України щодо підготовки котелень, використовуючих, в якості енергоносія, природний газ; використання комплексу засобів вимірювальної техніки та допоміжних засобів для вимірювання, реєстрації та збереження результатів вимірювання і розрахунків об'єму газу, приводиться до відповідних умов експлуатації.

В рамках своєчасної підготовки об’єктів соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року, на території Криворізького району проводиться ряд заходів з енергоефективності, енергозбереження, модернізації котелень, заміні та ремонту котлів реконструкції вузлів обліку природного газу, ремонту теплових, водопровідних, каналізаційних мереж. Також планується виконати роботи по ремонту систем опалення, утепленню підвалів, дахів, фасадів будівель, заміні вікон і дверей, ревізії запірно-регулюючої арматури, проведенню державної повірки приладів обліку, обстеженню і прочищенню димових і вентиляційних каналів.
Також було зауважено, що заборгованість перед теплопостачальними підприємствами за надані послуги з теплопостачання відсутня, розрахунки виконано на 100 %.Завідувач сектору житлово-комунального
господарства та будівництва
Криворізької райдержадміністрації С.А.Шрамко