www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Нові котельні та відремонтовані навчальні заклади – як змінився Верхньодніпровський район завдяки децентралізації
Версія для друку Написати листа
Побудувати сучасні стадіони, амбулаторію та відремонтувати автошляхи. Саме такі проекти першочергово планують втілити у Верхньодніпровському районі. Про основні здобутки за чотири роки та перспективи говорили під час Ради регіонального розвитку.

«За чотири роки у Верхньодніпровському районі втілили десятки інфраструктурних проектів. У селах та містах реконструювали школи та дитячі садки, відремонтували дороги та водогони, осучаснили мережі зовнішнього освітлення. Це стало можливим завдяки децентралізації та залученню до району коштів інвесторів», - зазначив голова Верхньодніпровської райдержадміністрації Олег Ковальчук.

У Верхівцево реконструювали головний навчальний корпус школи №1. У майже півстолітній будівлі утеплили фасад та покрівлю, замінили вікна й внутрішні комунікації, осучаснили класи. Облаштували ресурсну кімнату для особливих учнів.

У Бородаївці капітально відремонтували місцевий дитсадок «Вишенька». У закладі провели воду, замінили покрівлю та вікна, термомодернізували фасад. Також добудували медпункт та пральню, звели автономну котельню. За чотири роки 10 навчальних закладів перевели на альтернативні види опалення.

Приділяли увагу у Верхньодніпровському районі і покращенню екологічної ситуації. Зокрема, у селі Мишурин Ріг ліквідували підтоплення, від яких протягом кількох десятиліть страждали місцеві мешканці. Там реконструювали близько 6 км старої системи водовідведення, розчистили майже 28 тисяч кубів ґрунту, проклали захисні рови.

28 селищ та містечок району відтепер – зі світлом. Там відновили більше 140 км мереж зовнішнього освітлення.

У планах – побудувати сучасні стадіони біля шкіл у Верхівцево та Ганнівці, відремонтувати більше 40 км автомобільних шляхів, звести сучасну амбулаторію. Серед пріоритетних завдань – завершити масштабну реконструкцію стадіону у центрі Верхньодніпровська. Він – поряд із міським парком.

Осучаснена школа у Верхівцево

Навчальний заклад – не впізнати

Відремонтований дитсадок «Вишенька»

Провели воду, замінили покрівлю та вікна, термомодернізували фасад.

Облаштували ігровий майданчик

Втілений проект з ліквідації підтоплень у селі Мишурин Ріг
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT92BHX.jpg