www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 25 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Криворізька РДА долучилася до придбання марок товариства Червоного Хреста у Криворізькому районі
Версія для друку Написати листа
Розпочинати рік з добра – то найкраще, що має робити людина. Криворізький район при підтримці голови Криворізької райдержадмністрації Сергія Вікторовича Нагайченка, безпосередній участі першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Леонідівни Сінєльнік та заступника голови Сергія Степановича Валецького, спільно з начальниками відділів та управлінь, колективом працівників райдержадміністрації та представників сільських та селищних рад району долучилися до благодійних внесків шляхом придбання марок Червоного Хреста.

До колективу звернулася Голова Червоного Хреста Криворізького району Марина Григорівна Матірка, яка розповіла про мету і напрямки роботи організації.

«Криворізький район один із небагатьох районів області, де Червоний Хрест активно починає розгортати співпрацю з владою, закладами та установами району, при цьому дотримуючись принципів неупередженності, аполітичності і власної мети: захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я, сприяння органам державної влади України у їхній діяльності в гуманітарній сфері. Зазначена мета досягається цілком неупереджено, без будь-якої дискримінації за національною, расовою, статевою, релігійною, мовною, класовою ознакою чи політичними переконаннями. Наша організація займається різноплановою діяльністю: піклується про самотніх людей похилого віку, всіляко допомагає інвалідам і дітям-сиротам, проводить тренінги з навчання населення навичкам першої допомоги тощо. Дана організація не отримує грошей із бюджету. Відтак, основне джерело надходжень на діяльність Товариства Червоного Хреста – членські внески та благодійні пожертви від фізичних і юридичних осіб. За кошти, зібрані від розповсюдження марок, ми купуємо перев'язувальний матеріал, ліки, продуктові набори, предмети гігієни, воду і все необхідне для забезпечення наших підопічних».

Марина Григорівна Матірка подякувала всім присутнім за увагу, підтримку і розуміння важливості зробленої справи, а перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Леонідівна запевнила, що це не одноденна співпраця, вона буде довгостроковою, на благо мешканців Криворізького району та всієї України.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор