www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 7 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Сучасний дитсадок, спорткомплекс та інклюзивно-ресурсний центр: як децентралізація змінює Магдалинівський район
Версія для друку Написати листа
За чотири роки у Магдалинівському районі осучаснили дитсадок, спорткомплекс, нині – реконструюють опорну школу. Це – наслідки реформи місцевого самоврядування. Що вже зробили та які проекти планують втілити – обговорювали на Раді регіонального розвитку.

«За останні роки втілили у життя чимало важливих інфраструктурних проектів. Реконструювали школи, дитсадки та будинки культури, ремонтували дороги, осучаснювали зовнішнє освітлення у селах та селищі Магдалиніка. Це – завдяки децентралізації та залученню до місцевого бюджету додаткових коштів», - зазначив голова Магдалинівської райдержадміністрації Владислав Зражевський.

У Магдалинівці осучаснили спорткомплекс «Мрія». Утеплили стіни та відремонтували ганок, у спортивній залі та в адміністративному приміщенні замінили покрівлю й вікна. У тренажерці - оновили обладнання.

Дитсадок «Сонечко» у Казначеївці тепер – сучасний та комфортний. У закладі повністю замінили електрику, систему опалення, покрівлю та вікна, утеплили стіни, облаштували водопостачання та каналізацію, відремонтували кімнати. Привели до ладу і територію навкруги. Для кожної групи звели ігровий майданчик з павільйоном та пісочницею. У садочку виховують 40 дошкільнят.

У Магдалинівці обладнали інклюзивно-ресурсний центр. Він – для дітей із особливими освітніми потребами від 2 до 18 років. Реконструювали школи у селищах Жданівка, Мар’ївка та Котовка. У розпалі – реконструкція старої школи у райцентрі.

15 бібліотек Магдалинівського району забезпечили новими книжками. Читальні отримали понад 850 примірників художньої літератури.

Серед планів – перевести котельні на альтернативне паливо, відремонтувати водогін у селі Пролетарське, реконструювати у Магдалинівці історико-краєзнавчий музей, розчистити річки Чаплинка та Заплавка.

Про здобутки децентралізації говорили під час Ради регіонального розвитку

Реконструйована Магдалинівська школа

Затишні кабінети

Відремонтовані дороги

Сучасний інклюзивно-ресурсний центр
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTAXFW1.JPG