www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 25 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Це Голокост – всього одне лиш слово...
Версія для друку Написати листа
Це Голокост – всього одне лиш слово,
всіх!.. старого і малого,
мало хто життя порятував

27 січня, у річницю звільнення військами Першого Українського фронту в’язнів нацистського табору в Освенцімі, світове співтовариство вшановує пам’ять жертв Голокосту. Це одна з найбільших в історії людства трагедій, яка змушує замислитись над цінністю життя, свободи та миру.

Пройшовши через страхіття Голодомору 1932-1933 років, українці як ніхто інший розуміють біль єврейського народу. Ми вчимося на помилках минулого і кожен з нас робить усе можливе задля того, щоб трагедія Голокосту не повторилася в майбутньому.

Приділяючи значну увагу питанням толерантності та взаємоповаги, заклади культури району організували та провели ряд тематичних заходів:27 січня , в ЦРБ пройшла година пам’яті «Свіча голокосту не згасне». Працівниками культури Веселівської сільської ради був проведений захід зустріч –спогад «Євреї. Злочин проти людства» . На зустрічі були присутні ветерани, мешканці села, представники місцевої влади. В ході зустрічі присутнім була презентована книга М. Мармера «Невідоме Криворіжжя: сторінки єврейської історії» та фільм –спогад Зінченко З.Й. про події 1942 року, пов’язані з винищенням євреїв на території наших сіл. Крім того, присутні ознайомилися з матеріалами виставки «Злочин проти людства» та буклетами соціальної реклами «Уроки війн та голокосту – уроки толерантності», «Музей культури єврейського народу і історії голокосту «Музей Михайла Мармера».

В ПСМНС «Криворізька районна музична школа » пройшли тематичні хвилинки «Трагедія голокосту» . Керівники СБК, СК провели інформаційну годину «27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв голокосту» . Крім того по району крокував цикл тематичних заходів : книжкові виставки « День пам’яті жертв Голокосту», інформаційні години «Голокост та праведники світу», історичні години «Жертви голокосту», інформаційна хвилинки «Голокост та праведники світу», година історичної пам’яті «Трагедія,яку важко забути».

Робота буде продовжена, адже тепер, коли Голокост відходить у минуле, нинішнє покоління має продовжити естафету пам’яті, відстоювати гідність людини та докласти зусиль до недопущення ґеноцидів і злочинів проти людяності.

Начальник відділу культури, туризму,

національностей та релігій

Криворізької РДА С.П. Лазарєва
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор