www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
27 травня святкувала свій 90-річний ювілей жителька с. Червоні Поди, підопічна територіального центру Гарбуз Раїса Фомівна.
Версія для друку Написати листа
Весела і життєрадісна у свої 90 років

27 травня святкувала свій 90-річний ювілей жителька с. Червоні Поди, підопічна територіального центру Гарбуз Раїса Фомівна.
Народилася Раїса Фомівна в родині робітників. Молода дівчина мала багато планів, але війна порушила всі її мрії. Довелося працювати в тилу ворога – разом з такою ж молоддю, як і вона сама, рила окопи для солдатів. Ще, під час війни, разом зі своєю сім’єю допомагала пораненим солдатам встати на ноги.
Зразу ж після війни вона познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком, з яким одружились і прожили в щасливому шлюбі та народили і виховали чотирьох дітей.
Раїса Фомівна пережила в своєму житті багато важких моментів – голодомор, Велика вітчизняна війна, смерть двох своїх дітей. Але все ж таки в свої 90 років зберегла доброту в своєму серці і любов до людей. А ще вона дуже життєрадісна і радушна господиня.
З нагоди ювілею до підопічної територіального центру з побажаннями міцного здоров’я завітали соціальний працівник відділення соціальної допомоги вдома Мовчан Олена Олександрівна та соціальний робітник Манохіна Валентина Василівна, які від спілкування з Раїсою Фомівною отримали задоволення, а найбільше запам’ятали – її невичерпну енергію та життєрадісність.


Директор
територіального центру Брайченко Л.О.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор