www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 24 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Сьогодні лунали святкові новорічні вітання в райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа
Новорічні вітання

В святковій залі, спільною Криворізькою родиною, зібралися для привітань з нагоди Новорічних свят депутати Криворізької районної ради, керівники структурних підрозділів Криворізької райдержадміністрації та представники трудових колективів установ та організацій району, сільські та селищні голови.
Ще до початку, у фоє великої сесійної зали лунали вітальні слова з прийдешніми Новорічними святами, бо кожен обмінювався здійсненими планами, обговорювали цілі на майбутнє, ділилися мріями та враженнями, які назбиралися за рік.
Привітати зі святом колег прийшли голова Криворізької райдержадміністрації Сергій Вікторович Нагайченко, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Леонідівна Сінєльнік, заступник голови Сергій Степанович Валецький.

«Рік, що минає, був одним із найскладніших за час розбудови країни – сповнений тривогами, випробуваннями та викликами. Із різними почуттями і настроями ми зустрічаємо 2017 рік, і насамперед ми входимо у нього із новими сподіваннями та вірою у добрі зміни як для Криворізького району, так і для країни загалом.
Дякую всім Вам за професійність і кропітку щоденну працю, за фаховість та відданість обраній справі. Хай щастить вам у Новому році!» - з такими вітальними словами голова райдержадміністрації звернувся до присутніх.
А потім вервечкою хороших, добрих сподівань і привітань, святковим концертом і загадуванням бажань наповнилася вся зала, яка аплодувала і врученим нагородам, і сертифікату на отримання спортивної форми для команди з с. Вільне, і голосистим артистам, які не шкодували себе і емоційно виступали на сцені.Піднесений настрій кожен з керівників, присутніх, понесе до себе у колектив, і залишається лишень побажати всім щоб Новий рік залишив хорошим людям - тільки хороше, а погане забрав з собою!

Любові, миру, сімейного затишку, успіхів та Божого благословення.
Щасливого Нового року та Різдва Христового!

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор