Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


Суспільно- політичне життя смт Радушне

16-31 травня 2018 р


19.05.- День пам’яті жертв політичних репресій«Людської пам’яті мости…»
Протягом тижня у селищній бібліотеці проходила тематична літературна виставка

В цей день у БК відбувся урок пам’яті, присвячений Дню пам’яті жертв політичних репресій.

В заході взяли участь учні старших класів Радушненської ЗОШ І-ІІІ ст.. Підчас уроку учні ознайомились з трагічними сторінками історії українського народу. До їх уваги були представленні численні історичні факти, для того, щоб вони змогли краще уявити масштабність террору радянської влади протии власного народу, їїницість і безкарність. Під час заходу були згадані імена відомих українців, які стали жертвами політичних репресій.

22.05.День Європи в Україні. У приміщенні селищної бібліотеки відбулася виставка колажів «Країни та міста Європи»


Також спільно з Будинком культури була проведена інформаційна година
«Європа – наш спільний дім»
Метою заходу було ознайомлення учасників заходу з історією виникнення офіційного свята – Дня Європи; розширення знань про європейські країни; сприяння усвідомленню місця України серед країн Європи та приналежності її до європейської сім’ї народів; формування нового європейського світогляду, патріотичних почуттів; сприяння вихованню толерантності і вихованню у дусі пошани прав людини.

26.05 День пам’яті загиблих в АТО мешканців смт Радушне

Вже три роки поспіль, саме у роковини загибелі Євгена Марчука, все селище замовкає у жалобі. В цей день, мешканці збираються біля пам’ятника загиблим в АТО односельцям на мітинг-реквієм присвячений вшануванню пам’яті Карпенко Сергія, Іванова Анатолія, Марчука Євгена. Тут всі стають рідними і близькими – і високопосадові особи, і рідні загиблих, і знайомі, і звичайні жителі селища – всі разом співають гімн, схиляють голови під сумний стукіт метронома, плачуть і підтримують один одного. Кожен згадує загиблих за життя, молиться за них і висловлює родинам загиблих героїв найщиріші співчуття.
Цього року до скорботного заходу приєдналися депутат Дніпропетровської обласної ради Боняк В.В., депутат Криворізької районної ради Гурєєв Д.О., замісник селищного голови Полозок Н.І., голова первинної організації ветеранів Маслова Л.М., також було зачитано лист-співчуття від голови Криворізької районної адміністарації Нагайченко С.В., побратими загиблого Євгена Марчука, воїни батальйону «Айдар».

Вранці також відбулася панихида, після якої знайомі, родичі та друзі, мали змогу вшанувати загиблих хлопців на селищному кладовищі.