www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 4 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
ПРОФІЛАКТИКА РАННЬОГО СОЦІАЛЬНОГО СИРІТСТВА
Версія для друку Написати листа
ПРОФІЛАКТИКА РАННЬОГО СОЦІАЛЬНОГО СИРІТСТВА

Соціальне сирітство є однією з найбільш актуальних сучасних проблем українського суспільства. Окрему групу дітей - сиріт становлять діти, від яких відмовились матері ще в пологових будинках. Найчастіше це жінки, які перебувають у складних життєвих обставинах та не в взмозі самостійно їх подолати.
З метою формування відповідального та усвідомленого батьківства, попередження раннього соціального сирітства Криворізьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться робота серед учнівської молоді та батьків в навчальних закладах району;серед молодих жінок в рамках роботи консультаційного пункту при жіночій консультації та пологових стаціонарах; серед вагітних жінок і матерів, які мали намір відмовитися від новонародженої дитини в пологових стаціонарах.
Основні проблеми через які найчастіше жінки відмовляються від новонародженої дитини: безробіття, тяжке матеріальне становище, відсутність необхідних житлових умов; зниження виховного потенціалу сім’ї, не сформованість відповідального відношення до батьківства; неготовність виховувати дитину через вік; несформоване почуття відповідальності у молодих людей і молодих батьків за себе і свої вчинки перед собою, родиною, спільнотою; зневажливе ставлення та негативні стосунки в сім’ї; відсутність підтримки з боку батька дитини та родичів; наявність алкогольної або наркотичної залежності матері.
Під час надання соціальних послуг робота спеціалістів центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді направлена на забезпечення психологічної та соціальної підтримки вагітних жінок та жінок, які народили дитину з метою вирішення наступних проблемних питань:питання догляду за дитиною; налагодження стосунків в сім’ї та з оточенням; вирішення конфліктних ситуацій; налагодження соціальних зв’язків; забезпечення соціально-психологічної підтримки батьків, у яких народилися діти з вадами здоров’я; сприяння в наданні матеріальної та гуманітарної допомоги; сприяння в оформленні документів; сприяння в отриманні реєстрації; переадресація до інших суб’єктів соціальної роботи тощо.
Саме задля підтримки жінок-породіль, під час проведення в Криворізькому районі соціальної акції «Допоможи ближньому», за сприяння Криворізької організації Червоного Хреста, представниками Центру була надано гуманітарна допомога у вигляді гігієнічних засобів.Звертаємось до жінок Криворізького району, якщо Ви не маєте роботи, Вас не підтримує чоловік, батьки та родичі щодо народження та виховання дитини, Ви опинилися у складних життєвих обставинах, розгублені та відчуваєте себе покинутою звертайтеся до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Кобилянського, 152, ІІ поверх.
О.М. Серьожкіна директор КрРЦСССДМ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор