www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Своє професійне свято лікарі, санітари, медсестри, фельдшери в цьому році святкують 16 червня. Тож, напередодні свята з вітаннями від голови Криворізької райдержадміністрації, медичних працівників району вітали перший заступник голови райдержадміністрації Сінєльнік Світлана Леонідівна та заступник голови райдержадміністрації Валецький Сергій Степанович.
Версія для друку Написати листа
В Україні щорічно День медичного працівника святкується кожної третьої неділі червня. Своє професійне свято лікарі, санітари, медсестри, фельдшери в цьому році святкують 16 червня. Тож, напередодні свята з вітаннями від голови Криворізької райдержадміністрації, медичних працівників району вітали перший заступник голови райдержадміністрації Сінєльнік Світлана Леонідівна та заступник голови райдержадміністрації Валецький Сергій Степанович.

Світлана Леонідівна передала вітання від голови Криворізької райдержадміністрації Нагайченка Сергія Вікторовича, та від усього серця подякувала медичним працівникам району за радість здоров’я і диво життя, яке вони дарують кожному мешканцю Криворізького району, роблячи це із властивою лише людям цієї професії легкістю і невимушеністю, за якими стоять недоспані ночі, накопичена втома, щоденна копітка і потужна інтелектуальна праця і нечувана фізична витривалість.

Грамоти та подяки від голови Криворізькою райдержадміністрації отримали медичні працівники КНП "Криворізький районний ЦПМСД" КРР ДО":
Кравченко Лада Валентинівна- заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП "Криворізький районний ЦПМСД" КРР ДО";
Трикулич Леонід Димитрович – лікар-терапевт Новомайської амбулаторії ЗПМС;
Лазорик Лідія Іванівна – лікар-терапевт Лозуватської амбулаторії ЗПСМ;
Золотоног Володимир Миколайович – лікар ЗПСМ Вільненської амбулаторії ЗПСМ;
Столяренко Ольга Василівна – сестра медична Новомайської амбулаторії ЗПСМ.

Разом з тим, голова райдержадміністрації передав вітання медпрацівникам КЗ "Криворізька ЦРЛ"ДОР", в тому числі Назаровій Вікторії Іванівні – лікарю-фтизіатру клініко-діагностичного відділення, Філіній Людмилі Павлівні – лікарю-інфекціоністу клініко-діагностичного відділення, Астаховій Ользі Вікторівні – старшій сестрі медичній хірургічного відділення, Палій Катерині Григорівні – сестрі медичній-анестезисту, Яблонській Ганні Миколаївні – фельдшеру лаборанту клініко-діагностичного відділення КЗ "Криворізька ЦРЛ"ДОР".

Шановні медичні працівники району! Ми разом з Вами прагнемо зробити медичну допомогу якісною та доступною для кожного з мешканців. І в цій справі ми сподіваємося на вашу підтримку та співпрацю. Ми відкриті до діалогу, адже лише об’єднавши зусилля, ми зможемо досягти головного — зробити мешканців Криворіжжя здоровими та щасливими, поліпшити стан охорони здоров’я населення району та гарантувати жителям отримання якісних медичних послуг.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор