www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Святкове привітання дітей- сиріт та дітей , позбавлених батьківського піклування
Версія для друку Написати листа
Святкове привітання дітей- сиріт та дітей ,

позбавлених батьківського піклування


За підтримки голови Криворізької районної державної адміністрації Сергія Вікторовича Нагайченка, на виконання районної програми «Захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання у Криворізькому районі на період з 2017 до 2020 року», 29 грудня 2018 року в КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» перший заступник голови райдержадміністрації Сінєльнік С.Л. та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Паливода Ю.В. привітали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з Новорічними та Різдвяними святами, вручили їм солодкі подарунки. Після привітань діти переглянули благодійну казку «Чаклунка». По закінченню театральної вистави діти сяяли від посмішок і задоволення, вони були щасливі - їм подарували свято!
Щиро дякуємо керівництву району та КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» за турботу про дітей Криворізького району.
Вітаємо всіх дітей Криворізького району з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами та зичимо усім благополуччя в наступному році.
Юрій Паливода
начальник
служби у справах дітей
Криворізької райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор