www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 24 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
«Свято приходить». Миколайчик побував у Криворізькому районі
Версія для друку Написати листа

З поміж великих святих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов’ю нашого народу. Усе життя св. Миколая – це нескінченні благодіяння і чудеса, подані стражденному людству. Він покровитель землеробства і скотарства, господар земних вод, заступник від бід і напастей, помічник у найважчих справах і обставинах. Він швидко з’являється скрізь, де потрібна його допомога. І нині він приходить до тих, хто кличе його допомогти і заступити від біди. Чудес його не злічити. Усе життя Чудотворця було позначено любов’ю до ближнього. Навіть смерть не перервала його благодатних справ, його чудеса звершаються повсякчас.

А тому найбільшим і найрадіснішим для дітвори поміж різнобарвних зимових свят є свято Миколая, яке маленькі і великі українці святкують 19 грудня.

З цієї нагоди в закладах культури Криворізького району були організовані та проведенні заходи, спрямовані на відродження національних традицій, роз’яснення духовної цінності свята. Для дітей звучали пісні про Миколая «Ой, хто, хто Миколая любить?», «Свято приходить», діти брали участь у конкурсах, інтерактивних іграх та віртуальних вікторинах: «Миколай на землю сходить і дива усюди творить», «Раз, два – чудо ожива» , «Дива починаються – свято наближається». Під час розважальної програми чувся щасливий дитячий сміх, а атмосферу зігрівали теплі і сонячні посмішки малечі! З великим захватом діти з малозабезпечених сімей спостерігали за казковими героями та фотографувалися в «Різдвяному містечку», під час екскурсії до міста Кривий Ріг. А хатинка Святого Миколая вразила навіть дорослих! Наслідуючи щедрість Святого Миколая, всіх учасників заходу пригощали солодощами.

Свято пройшло, та залишився теплий смак радості від щасливих дитячих оченят, від тепла і добра дивовижного свята Миколая!!!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор