www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Реконструйовані школи, відремонтовані дороги та освітлені вулиці: як децентралізація змінила Солонянщину
Версія для друку Написати листа
З 2015 року в Солонянському районі втілили десятки інфраструктурних проектів. Там реконструювали школи, капітально ремонтували дороги, будували водоводи та проводили освітлення вулиць. Про це йшлося під час Ради регіонального розвитку Солонянського району.

«У Солонянському районі три громади - Солонянська, Святовасилівська, та Новопокровська. За чотири роки вони втілили десятки проектів, про які раніше могли тільки мріяти. Кошти на розвиток територій з’явилися дякуючи децентралізації», - зазначив голова Солонянської райдержадміністрації Ігор Хрипко.
Один з найяскравіших проектів - реконструкція опорної школи в Солоному. Осучаснили і величезну будівлю, і спортивну базу поряд. У класах встановили нові меблі та обладнання. Нині завершується ще одна масштабна реконструкція - вперше за 45 років капітально ремонтують опорну школу в Святовасилівці.

Капітально відремонтували садочки Іверському, Святовасилівці, Новопокровці, Аполлонівці та Багатому.

За чотири роки в районі капітально відремонтували майже півсотні доріг. Зокрема, із новим покриттям вулиці у Солоному, Наталівці, Осипенко та Військовому. Збудували 8 водоводів - у Сергіївці, Широкому, Новопокровці, Любимівці, Михайлівці, Бутовичівці, Багатому, Військовому. З водою тепер майже 4 тис місцевих мешканців.

У районі села Аполонівка розчистили річку Мокра Сура - її розширили та поглибили. У Святовасилівці відкрили Центр безпеки громадян, який оберігає спокій мешканців 19 населених пунктів.

Сучасну енергозберігаючу систему освітлення встановили на вулицях Солоного, Надіївки, Кам’яного, Шульгівки, Павлівки та ще понад десяти населених пунктів.

У Солоному реконструювали школу

У ній - яскравий дизайн…

та сучасне обладнання

Є зони відпочинку

У Святовасилівці відкрили Центр безпеки громадян

Він оберігає спокій мешканців 19 населених пунктів

Розчистили річку Мокра Сура в районі села Ополонівка

Її розширили та поглибили

У Військовому капітально відремонтували дорогу

Про найяскравіші проекти говорили під час Ради регіонального розвитку Солонянського району
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTOIIQR.jpg