www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 19 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Атестаційний калейдоскоп серед педагогічних працівників дошкільної освіти Криворізького району
Версія для друку Написати листа
У Радушненському дошкільному навчальному закладі «Ромашка» 17 лютого 2017 року було проведено "Атестаційний калейдоскоп". Це ділова гра, під час якої вихователі мали можливість продемонструвати свої педагогічні якості, методичні доробки перед представниками атестаційної комісії та перед своїми колегами.
Перша частина "Калейдоскопу" називалась "Педагогічна виставка", під час якої учасниками були презентовані створені ними методичні розробки: збірники завдань, методичні посібники, матеріали для закріплення та перевірки набутих знань, навчальні проекти, що їх можна використовувати під час подання нового матеріалу.
У другій частині "Калейдоскопу" проводився моніторинг професійної майстерності педагогів. Виконавши тестові завдання, викладачі показали рівень знань з педагогіки та методики.
На заключному етапі представники атестаційної комісії І та ІІ рівнів привітали педагогів із успішним проходженням ними завдань "Атестаційного калейдоскопу", дали рекомендації, що необхідно доопрацювати та вказали терміни виконання.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор