www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 27 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Засяяли зорі в небеснім просторі
Версія для друку Написати листа

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День святого Миколая. Чудотворця шанують, до нього йдуть зі своїми болями, сподіваннями, надіями:
Миколай, святий Миколай,
Прославляє тебе
рідний край.
І заступництва просить,
молитви приносить:
"О ласки свої нам подай".
З особливим теплом ставляться до святого Миколая у селі Лозуватка. Тут, на скелястих берегах річки Інгулець, велично стоїть церква, яку оберігає святий Угодник Божий Миколай Чудотворець. Сотні православних приїздять сюди в день відзначення пам’яті цього святого.
Та найбільшим і найрадіснішим це свято є для дітвори. Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до святого Миколая. За традицією цієї ночі вони отримують подарунки під подушками. Тому й вірять у диво і вчаться в святого бути милосердними.
Дзвонять дзвони, сповіщаючи всім про великий день, скликають людей до храму для душевного очищення, пробуджують в людських душах віру, надію на спасіння, любов до ближніх. Завітали до Свято-Миколаївської церкви і голова Криворізької районної ради В.В. Яценко та заступник голови З.Г. Загородніх.
Вихованці недільної школи привітали отця Григорія та всіх присутніх із цим чудовим святом, побажали миру, злагоди, міцного здоров’я. І звуки пісні звеселили всім душу:
Засяяли зорі в небеснім просторі,
Ангели заграли у дзвони срібні.
Всі маленькі прихожани отримали новорічні солодкі подарунки від настоятеля церкви та голови Криворізької районної ради В.В. Яценка.
Щороку святий Миколай кличе за собою людей, пропонує стати поруч і робити добро задля інших:
Щоб серця в нас не черствіли,
не були байдужими,
Щоб ми інших розуміли в голоді і стужі,
Щоб неправда в домі нашім і не ночувала,
Щоб лиш правда в серці нашім
завжди панувала…

Сергій Терентьєв,
радник голови районної ради.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор