www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 6 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Університет III віку
Версія для друку Написати листа
Університет III віку

Головним напрямком діяльності «Університету Ш віку» є можливість надати відчути людям похилого віку, що держава турбується про них, вживає заходи направлені на те, аби вони не почувалися самотніми.
Напередодні свята св.Петра і Павла факультет краєзнавства Університету III віку територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) Криворізького району 10.07.2018р. організував цікаву екскурсію для мешканців с.Лозуватка до купелі, що знаходиться в селі Іскрівка, біля чудодійних джерел святого Миколая Іскрівського.

Перекази про цілющі властивості джерела, приклади зцілення недужих людей, постійно доповнюються новими історіями і неабияк цікавлять багатьох слухачів університету. Віра у цілющі властивості води завжди жила у серцях людей. Науковці стверджують, що вода має незвичайні властивості і, у природі немає загадковішої речовини, ніж вода. Присутні з задоволенням занурювались в джерело святого Миколая, обливалися водою, набирали у посудини, і говорили, що вода ця зціляє від будь-якої недуги.

Відвідали Іскрівську церкву, де трепетно помолились, приклалися до хреста, який встановлено на могилі святого священомученика Миколая, в капличці за вівтарною частиною храму.
Наші слухачі – це не люди похилого віку – це люди поважного віку! Заради них діяльність територіального центру соціального обслуговуванні(надання соціальних послуг) Криворізького району базується на головних засадах - доброї, соціальної, значущою справи!

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор