www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 29 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Подарунки від святого Миколая
Версія для друку Написати листа

19 грудня – незвичайний день. Це день святого Миколая, якого люблять і на якого чекають усі: і дорослі, і дітки. Хто з нас не чекав від нього подарунків, не писав листів на його адресу, хто з нас не говорив своїм діткам, що в ніч на 19 грудня обов’язково завітає до оселі чарівник Миколай і залишить свій пакуночок: чи то під подушечкою, чи то в черевичку, чи підвісить до віконця? І ще з дитинства ми знали, що святий Миколай приходить з миром, і з подарунками і вірили, що це буде саме той подарунок, про який мріяли.
А цього року до На­деждівського будинку культури завітали добрі помічники святого Миколая – голова районної ради Віталій Володимирович Яценко, заступник голови райради Зоя Гнатівна Загородніх та радник голови Сергій Борисович Терентьєв. Їх гостинно зустрічала сільський голова Ірина Федорівна Ганець, а разом з нею 30 учасників шоу-групи «Енергія»: молодша, середня і старша групи, їх мами, тата, бабусі і дідусі.
Віталій Володимирович привітав юних артистів з казковим днем, коли приходить чарівник – святий Миколай та щедро їх обдаровує. І сказав, що сьогодні за дорученням святого Миколая привезли дарунки вони, і одержать їх тільки слухняні діти, а неслухняні – ні. Та, посміхнувшись, зауважив, добре знає він, що в цьому залі немає неслухняних діток, яким замість дарунків слід давати б різочки. Віталій Володимирович подякував діткам за їх творчість, за те, що протягом року дарували радість мешканцям Надеждівки, за те, що неодноразово виступали на районних святах. Разом з тим він сказав, що йому прикро, що в їх другому домі – будинку культури протікає дах, і це створює несприятливі умови для занять з дітьми. Тому він поставив перед собою завдання – зробити все, аби дах приміщення був якісно відремонтований. Ці слова були схвалені оплесками присутніх дорослих та дітей.
Директор будинку культури Віра Іванівна Козлова покликала на сцену своїх вихованців. І весела зграйка артистів за мить вже була там. Гості кожному вручили чудовий пакет із солодощами.
А в залі біля мам і тат сиділи зовсім маленькі дітки – майбутня зміна шоу-групи. Тож було приємно, коли гості – помічники святого Миколая – і їм вручили подарунки. Ірина Федорівна щиро подякувала гостям за увагу до наших діток, за сприяння в ремонті даху будинку культури. Вона запевнила, що всі інші ремонтні роботи в будинку будуть зроблені власними силами громади.
Діти теж висловили вдячність: вони виконали чудову пісню про Новий рік. Веселі, усміхнені обличчя діток говорили, що вони раді цій зимовій казці – зустрічі з керівниками районної ради, що і надалі будуть радувати земляків і піснями, і танцями і не підведуть своїх керівників-наставників – В.І. Козлову та М.І. Рябенка.
Зустріч закінчилася, і кожен з присутніх діток поніс додому не просто подарунок, а часточку добра, любові до ближнього, часточку такої потрібної для них казки.

Віра ШЕВЧЕНКО, голова
Надеждівської первинної організації ветеранів.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор