www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 6 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
На двох смугах нової ділянки Решетилівської траси вже уклали асфальт – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині продовжується будівництво нової ділянки траси національного значення Дніпро-Решетилівка. Дорога проходитиме в об’їзд селищ Лобойківка, Петриківка, Китайгород та Царичанка. Це дозволить розвантажити населені пункти від потоку машин. А ще – підвищить безпеку для пішоходів та водіїв. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Оновлення дорожньої інфраструктури – завдання Президента України Петра Порошенка, - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. - Решетилівська траса сполучає Дніпропетровську та Полтавську області. Нині жвавий потік легкових машин та фур прямує прямо через центри селищ Лобойківка, Петриківка, Китайгород та Царичанка. Це не просто незручно для водіїв та пішоходів, а й небезпечно. Відтак будівництво об’їзної – вкрай важливий проект для області».

Нині дорожники працюють на ділянці у 4 км. Завершили укладати другий шар асфальтобетону на двох полосах траси - у напрямку Полтави. Вже облаштували відкоси, труби для відведення дощової води. Зробили й два біопереходи - великі труби під трасою, аби люди та тварини могли безперешкодно перейти дорогу.

«Загальна товщина укладеного дорожнього одягу – більше 65 см. Понад 40 см – це шлак та щебенево-піщана суміш. Ще 25 см – три шари асфальтобетону, - розповів заступник начальника Служби автодоріг у Дніпропетровській області Сергій Кочан. – Гарантія на таку дорогу – 10 років».

Ремонтники вже перейшли до робіт на інших двох полосах траси - у напрямку Дніпра. Там також укладуть 4 км асфальту.

«Дякуючи об’їзній, не потрібно буде заїжджати в населені пункти, де бувають затори, - зазначив водій Даніїл Алмазов. – До того ж, дорожній рух стане безпечнішим. Водії, коли виїжджають на трасу, призвичаюються до швидкої їзди. А в населених пунктах це неприпустимо – можна збити пішохода».

Кожен день проїжджаю тут по роботі. Новій трасі радий – і села звільняться від потоку транспорту, і у водіїв менше часу буде витрачатися на дорогу», - поділився водій Олександр Багмет.

Наступна ділянка траси, на якій вестимуть роботи - понад 7 км. Загалом в планах – 57 км об’їзної

Будівництво нової ділянки Решетилівської траси в розпалі

Дорога йтиме повз населені пункти

Від жвавого руху фур центром села позбавлять Лобойківку, Петриківку, Китайгород та Царичанка

Олександр Багмет: «Новій трасі радий – і села звільняться від потоку транспорту, і у водіїв менше часу буде витрачатися на дорогу»

Ніні дві смуги довжиною 4 км вже готові

Даніїл Алмазов: «Дякуючи об’їзній, не потрібно буде заїжджати в населені пункти, де бувають затори»

Товщина асфальтобетону – 25 см

Гарантія на таку дорогу – 10 років

Наступна ділянка, на якій працюватимуть, – понад 7 км

Загальна протяжність об’їзної – 57 км.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор