www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 29 березня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Стоп грип! Важливі поради щодо недопущення ускладнення епідеміологічної ситуації на Криворіжжі.
Версія для друку Написати листа
Стоп грип! Важливі поради щодо недопущення ускладнення епідеміологічної ситуації на Криворіжжі.

Як повідомляє офіційний сайт ДніпроОДА, на території Дніпропетровщини оголосили епідемію грипу. За останній тиждень хвороба підкосила понад 24 тисячі мешканців області. У департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА нагадують, як захистити себе від недугу.

«За останній тиждень на застуду та грип на Дніпропетровщині захворіли понад 24 тисячі людей. Це майже на 5 тисяч більше, ніж у попередні сім днів, – зазначають в обласному департаменті охорони здоров’я. – Епідеміологічний поріг в області перевищено. Медики працюють у масках, в усіх лікарнях відкрили окремі кабінети для прийому пацієнтів з підвищеною температурою, відвідування хворих у стаціонарах обмежені».

У Криворізькому районі розробляється план заходів щодо недопущення перевищення епідеміологічного порогу, ускладнення епідеміологічної ситуації вцілому та інформуванні населення щодо захисту та профілактики грипу та ГРВІ.

Щорічно на кожен тиждень року прораховують епідемічні пороги. Тобто беруть п'ять неепідемічних років і вираховують середнє число, той максимальний поріг захворюваності, якого можна очікувати. Цього року прогнозований найбільш високий епідпоріг, це турбує не тільки медиків, а й в серьойоз замислюються навіть ті, хто раніше скептично відносився до профілактики, вакцинації та додаткового застосування профілактичних засобів із арсеналу народних засобів.

Цей грип найскладніший за останні кількасот років. Найбільш уразливими є діти, та люди віком 50 років.
У зимовому сезоні 2016-2017 року в Україні будуть циркулювати три штами вірусу грипу - H3N2 (Гонконг), H1N1 і вірус грипу "В".

Вакцини не дають стовідсоткової гарантії, однак зможуть вберегти від летального результату.

Серед інтернет видань найбільш популярними є сайти,на яких є інформація щодо додаткових заходів захисту в період хвилі грипу.

Тож, аби уникнути захворювання слід в першу чергу дотримуватися елементарних правил гігієни рук, також рекомендують після відвідування багатолюдних місць обовязково промивати ніс розчином морської солі. Вживання природніх фітонцидів сприятиме не тільки попередженню, а й допомагатиме в процесі видужування, це і всім знайомий часник, цибуля, ріпа. Не можна самостіно призначати собі ліки, і тим паче імуномодулятори.

За додатковими заходами мешканці Криворізького району можуть звернутися в будь який заклад охорони здоровя району.

Бережіть себе та своїх близьких!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор