www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 29 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Допомога, спрямована на вирішення потреб громадян похилого віку та людей з обмеженими можливостями
Версія для друку Написати листа
Допомога, спрямована на вирішення потреб

громадян похилого віку та людей з обмеженими можливостями

Найважливішим аспектом роботи територіального центру є створення системи соціального обслуговування, що забезпечує різноманітні форми соціальної роботи з різними категоріями населення. Це комплекс послуг для людей, які потребують, з урахуванням нових соціальних реалій, суспільної підтримки.

Протягом 2016 року з метою належної організації надання соціальних послуг громадянам Криворізького району, проводилось оцінювання якості і ефективності соціальних послуг. В оцінці надання соціальних послуг взяли участь 1449 отримувачів соціальних послуг у відділеннях територіального центру. Із загальної кількості осіб, 576 осіб мають вік понад 80 років, 35 громадян прикуті до ліжка, 180 громадян – інваліди різних категорій.

Згідно проведеного опитування, в т.ч. і телефонного, 100 відсотків опитаних підопічних задоволені якістю соціальних послуг, що відображається покращенням емоційного, психологічного, фізичного стану громадян, позитивними змінами у стані отримувача соціальної послуги у порівнянні з періодом, коли соціальні послуги не надавались.

Працівники територіального центру ввічливо та коректно ставляться до громадян під час надання соціальних послуг, зберігають в таємниці конфіденційну інформацію, отриману в процесі виконання службових обов’язків. Випадків порушення договору про надання соціальних послуг не виявлено.

Завдяки фінансовій підтримці району у 2016 році соціальні робітники були забезпечені велосипедами та запчастинами до них (камери, покришки тощо), спецодягом (гумові та спецові рукавиці, калоші), що стало важливим фактором для якіснішого та ефективнішого надання соціальних послуг.

У 2016 році відчули значну підтримку голови Криворізької райдержадміністрації Нагайченка Сергія Вікторовича одинокі громадяни похилого віку, інваліди, які обслуговуються в стаціонарному відділенні для постійного та тимчасового проживання. За його підтримки для підопічних стаціонарного відділення були придбані нові шафи, телевізори, матраси, одяг. Найприємнішим подарунком стала комфортна альтанка, в якій бабусі та дідусі будуть проводити найприємніші години свого життя.

Професіоналізм, ефективність, підтримка вразливих верств населення, розширення обріїв співпраці, досвід ветеранів та ентузіазм молодих є запорукою успіху роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району.

Директор територіального центру Людмила Брайченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор